zn.ua

В Україні дозволили відкривати філії найкращих світових вишів

  Читайте по-русски
  Російським університетам не дозволять відкривати філії в Україні

  Кабінет Міністрів дозволив іноземним вишам відкривати філії в Україні. Слід зазначити, філії зможуть відкрити тільки найкращі університети зі світових рейтингів. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства освіти і науки.

  На урядовому порталі вже опубліковано постанову №304, якою регулюється створення філій вищих навчальних закладів.

  "Щоб стати на крок ближче до Європейського Союзу, ми відкриваємо нові кордони. Тому на території України передбачена можливість створення територіальних структурних підрозділів іноземних вищих навчальних закладів. Кращі світові практики сфери вищої освіти будуть реалізовуватися і в українських університетах", – сказав заступник міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко.

  Також повідомляється, що робота такої філії буде здійснюватися на підставі дозволу МОН. Іноземний виш при цьому повинен входити до міжнародних рейтингів, наприклад, QS World University Rankings, The Times Higher Education World University Rankings, Academic Ranking of World Universities – World Top 500 Universities і займати при цьому місце не нижче 3000-го.

  При цьому дозволу не даватимуть російським університетам. Також діє обмеження на створення філій в таких містах як Київ, Харків, Львів, Дніпро і Одеса.

  Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України затвердило нові форми документів про вищу освіту й наукові ступені. Таким чином при закінченні ВНЗ випускникам видаватимуть дипломи без можливості отримати відзнаку. Це означає, що університети України більше не видаватимуть червоних дипломів.

  Попередній матеріал
  Справа ексочільника "Укравтодору" Новака: підозрюваний вийшов із СІЗО
  Наступний матеріал
  Андрій Портнов програв суд журналістам "5 каналу"
  Loading...

  Студенти українських вишів більше не отримуватимуть червоні дипломи: наказ МОН

  Олімпійський коледж ім. Піддубного – що відомо про конфлікт довкола навчального закладу

  Пожежа в Одеському коледжі: підготовче засідання суду вкотре перенесли

  Довічна стипендія для батька Зеленського: за що виправдовується Шмигаль – сюжет

  МОН пропонує проводити позапланові перевірки садочків, шкіл та вишів

  У Києві перевірять усі навчальні заклади та гуртожитки – причини