Гуртожиток КПІ
Гуртожиток КПІ КПІ

У Києві перевірять усі навчальні заклади та гуртожитки – причини

Читайте по-русски
Перевірки мають відбутися наступного тижня

У Києві днями розпочнеться перевірка гуртожитків та навчальних закладів для недопущення поширення коронавірусу на їхнії території. Про це заявив керівник столичного управління Держпродспоживслужби Олег Рубан в ефірі каналу "Україна 24".

"Велика проблематика буде з гуртожитками, дитячими закладами, коли почнеться навчання. Сьогодні готуємось до цих процесів і з наступного тижня буде проводитися моніторинг усіх гуртожитків, вишів, ліцеїв і шкіл з метою недопущення поширення інфекції серед організованих колективів", – сказав він.

Рубан уточнив, що в Києві практично не фіксуються повторні спалахи захворювання в колективах. Окремі такі випадки є в релігійних закладах.

Керівник столичного управління Держпродспоживслужби сказав: "Основне – це швидке реагування, швидке проведення профілактичних протиепідемічних заходів. Місто Київ сьогодні справляється".

Раніше глава уряду Денис Шмигаль повідомив, що вищі навчальні заклади України можуть самі визначати, чи розпочинати їм навчання з 1 вересня. Такі рішення може ухвалити вчена рада кожного ВНЗ.

Попередній матеріал
Проєвропейські сили мають об’єднатися: Княжицький відповів очільниці "Голосу"
Наступний матеріал
Зеленський зробив з цього піар-хід: експерт прокоментував підвищення мінімалки
Loading...

Вступна кампанія 2020: у МОЗ розповіли про цьогорічні нововведення

Профілактика коронавірусу: Київ закриває навчальні заклади на карантин і обмежує масові заходи – що відомо

Пожежна безпека в навчальних закладах: як повинно бути і як є насправді – репортаж