Анна Скороход
Анна Скороход zaxid.net

Виключена зі "Слуги народу" депутатка знайшла собі нове об'єднання в Раді

  Читайте по-русски
  Скороход виключили зі "слуг" у грудні 2019 року

  Народний депутат Анна Скороход увійшла до складу депутатської групи "Партія "За майбутнє" у Верховній Раді ІХ скликання. Про це оголосив голова ВР Дмитро Разумков під час засідання парламенту 3 липня, повідомляє "Укрінформ".

  Відповідно до статті 13 Закону України "Про статус народного депутата України" та статей 59 і 60 Регламенту Верховної Ради Скороход повідомила керівництво парламенту про входження до депутатської групи "Партія "За майбутнє". Її звернення спікер зачитав.

  У себе на сторінці у Facebook Скороход пояснила: "Вибрала цю депутатську групу тому, що в них найбільш лояльні умови, і я в команді залишаюся сама собі господарем, тут усі мажоритарники. Ну і Антон Поляков умовив".

  Скороход додала, що робить це, бо "згідно з чинним регламентом ВРУ, позафракційний депутат практично повністю безправний": не може висловлювати свою позицію щодо законопроєктів, виступати з трибуни, впливати на формування порядку денного тощо.

   

  Як повідомляв 5.UA, 15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключити нардепа Анну Скороход. Того самого дня через порушення домовленості про спільне голосування по низці чутливих питань із фракції виключили Антона Полякова. Ще коли Скороход виключили з фракції, вона заявила, що зе-депутати отримують гроші в конвертах – по 5 тисяч доларів (Скороход заявила, що в "Слузі народу" дають "зарплату" в конвертах – 5.ua). За її словами, це була "одноразова акція".

  Скороход пройшла в ВР від партії "Слуга народу" в 93-му мажоритарному окрузі Київської області; Антон Поляков – в окрузі №206 Чернігівської області. Депутати вважали незаконним рішення про виключення їх із фракції "Слуги народу".

  Попередній матеріал
  Кабмін перевіряє звинувачення Шкарлета у плагіаті – Шмигаль
  Наступний матеріал
  В Україні високий ризик спалаху поліомієліту – МОЗ
  Loading...

  Тиснув і викликав "слуг" "на килим": екснардеп розповіла про "безпрєдєл" при Богдані

  Скороход заявила про "атаку Геруса": екс-"слугу" збираються виключити з Комітету ВР з питань енергетики

  У Верховній Раді оголосили про виключення з фракції "Слуга народу" трьох депутатів

  Ріст тарифів та маніпуляції з ГТС: екс-"слуга" Скороход розповіла, як у Раді "протягнули" не той закон

  Хто очолює групи впливу в монобільшості та тисне на депутатів – Скороход назвала прізвища

  Не "Титанік", але тоне: хто зі "слуг" наступним покине моноблок – Анна Скороход у "Час: online"