Анна Скороход
Анна Скороход 5 канал

"Без корочки відмовляли зробити тест на коронавірус" – нардеп Скороход розказала, як ходила по лікарнях

Читайте по-русски
Депутат не мала контактів сімейного лікаря, щоб подзвонити та уточнити дії

Народна депутатка Анна Скороход, у якої нещодавно виявили коронавірусну інфекцію, розказала, що їй кілька разів відмовляли у проведенні тесту, поки вона не представилась народною обраницею. Про це вона написала у Telegram.

"Була температура 38 ввечері, ломота в тілі, дуже боліла голова. Поїхала в поліклініку. В інфекційному відділенні зустріли медпрацівники в одноразових масках і медхалатах, провели огляд і сказали, що це "не воно", – розповіла нардеп.

І додала: "Попросила зробити тест – відмовили, пославшись на те, що тести тільки якщо 100% симптоми, відправили з можливої причини до хірурга, той фахівець грамотний дуже, все перевірив, в тому числі і кров, і все-таки порадив зробити тест. Але інші лікарі це рішення не підтримали і тест не витрачали", – згадує нардеп.

За її словами, на наступний день її стан погіршився, вона перестала відчувати запахи.
"Вирішила таки домогтися тесту. Дізналася, в яких лабораторіях роблять. Подзвонила до них – сказали, що у них здати не можна, до них везуть безпосередньо на аналіз: "Викликайте швидку, вони візьмуть мазок", – розповідає Скороход.

Допис Скороход
Допис Скороход5 канал

Вона подзвонила в "швидку" і розповіла про симптоми. Її виклик прийняли і сказали чекати бригаду, але потім передзвонили і повідомили, що бригади не буде і це не компетенція невідкладної допомоги. Водночас їй порадили зателефонувати сімейному лікарю, але контактів у депутата не було.

"Дзвоню знову, пояснюю всю ситуацію, що маленька дитина, – не їхня компетенція. Користуюся, як всі вважають, заповітною фразою "я народний депутат", кажуть: передзвоніть, головний на зміні", – повідомила Скороход.

Коли їй передзвонили, запропонували поїхати в інфекційну лікарню в Білу Церкву: "Я говорю: вони тести ПЦР роблять? – Ні, тільки експрес, але це все, що ми можемо".

"Трохи подумавши і порадившись зі знайомими лікарями, вирішила з'їздити в Олександрівську лікарню і таки зробити тест. Тут вже корочка подіяла (скористалася, не приховую), зробили експрес-тести на грип та COVID-19, – негативні. Але відразу попередили, експрес-тест неточний і результат показує на 5-10 день симптоматики ", – розповіла нардеп.

Скороход уточнила, що вона просила провести їй ПЛР-тест, але отримала відповідь, що "рішення про його проведення приймається щоранку на нараді докторів".

І тоді депутатка звернулася в приватну клініку, де роблять ПЛР-тест за викликом "швидкої": "Що я, власне, і зробила. Причому сам тест безкоштовний, оплачуєш виклик і захисні костюми парамедиків".

Нагадаємо, 28 березня діагноз COVID-19 був підтверджений у позафракційної народної депутатки Анни Скороход.

Попередній матеріал
Дружина Трюдо одужала від COVID-19 – подробиці
Наступний матеріал
Нідерланди випробували партію китайських масок, після чого відкликали 600 тис. штук
Loading...

Дружина Трюдо одужала від COVID-19 – подробиці

Експрес-тест медицини і чи витримає ОП вірусний виклик: "Час. Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко

У МОЗ повідомили, серед якої вікової групи в Україні найпоширеніший коронавірус

Ексзаступник голови Київської ОДА помер від COVID-19

Нові привила госпіталізації із COVID-19: у МОЗ повідомили, кого везтимуть до лікарень

П'ять блокпостів і комендантська година: що відбувається у Кам'янці, де COVID-19 заразились 23 людини