Антон Поляков
Антон Поляков 5 канал

"Ворожать на кавовій гущі": влада не розуміє, як боротися із COVID-19 – нардеп

Читайте по-русски
За нинішньої кількості хворих на COVID-19 тестів має бути в десятки разів більше, наголосив Поляков

Влада має вводити локдаун лише в тих регіонах, де є найбільші проблеми із захворюваністю, вважає народний депутат від групи "За майбутнє" Антон Поляков. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

Поляков наголосив, за нинішньої кількості хворих на COVID-19 тестів має бути в десятки разів більше, але влада їх не робить.

"І замість цього вони зараз просто ворожать на кавовій гущі, а це призведе до чого? До ще тисяч смертей українців, яких врятувати не встигнуть, тому що насправді ситуація в деяких регіонах справді патова", – вважає нардеп.

За його словами, якщо людина хвора на коронавірус, два дні ізоляції під час карантину вихідного дня не утримають її від поширення хвороби. 

"Це зайвий раз показує некомпетентність нашої влади – те, що насправді вони самі не знають, що робити", – сказав Поляков.

Нардеп зазначив, що в Україні є проблема із реальною статистикою захворюваності на коронавірус.

"Ми ж розуміємо, що є тестування – є захворюваність, немає тестування – немає захворюваності. До того ж є питання щодо якості тестування. До того ж є великі питання щодо смертності, тому що насправді дуже багато ситуацій, коли тест приходить після смерті, і вважається, що людина померла не від коронавірусу", – вважає нардеп.

"Ситуація дуже патова. Навіть за офіційними цифрами кількість померлих в Україні зіставна з населенням середнього районного центру", – сказав нардеп.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що тепер в Україні карантину вихідного дня не буде. На вихідні та в будні діятимуть обмеження "помаранчевої" зони. 

Дивіться повний випуск ток-шоу:

 

Попередній матеріал
Вечірка з голими чоловіками: угорський депутат Європарламенту подав у відставку після скандалу
Наступний матеріал
Пакет підтримки бізнесу, або 8 тисяч гривень ФОПам: кому дадуть та як реагували депутати й підприємці
Loading...