Денис Шмигаль
Денис Шмигаль Фото прес-служби Кабінету міністрів

Карантин вихідного дня скасовано, Україна буде жити в "помаранчевій" зоні – Шмигаль

Читайте по-русски
І на вихідні, і в будні будуть діяти обмеження "помаранчевої" зони на території цілої країни

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні карантину вихідного дня не буде. На вихідні та в будні будуть діяти обмеження "помаранчевої" зони. Про це Денис Шмигаль повідомив на засіданні уряду, інформує "5 канал".

За його словами, Кабмін розробляє рішення щодо посилення карантину.

"І на вихідні, і в будні будуть діяти обмеження "помаранчевої" зони на території цілої країни. Наразі Кабінетом Міністрів напрацьовується найбільш збалансоване рішення стосовно можливого поширення або посилення карантинних обмежень", – сказав Шмигаль.

Також Денис Шмигаль заявив, що карантин вихідного дня дав позитивний ефект. Кількість випадків коронавірусу за попередній тиждень зменшилася на 6 тисяч, якщо порівняти з прогнозами.

Прем'єр сказав: "За попередній тиждень ми отримали на 6 тисяч випадків менше, аніж це було прогнозовано. Посилені заходи на вихідних дещо стабілізували ситуацію в лікарнях. Спостерігається вирівнювання ситуації із зайнятості ліжок, яка вже місяць 27-28 тисяч зайнятих хворими на COVID-19 ліжок. Це дозволяє зняти саме ці обмеження".

Також стало відомо, що Кабмін наразі напрацьовує збалансоване рішення стосовно можливого посилення карантинних обмежень. Згідно із законом, уряд повідомить про рішення за 7 днів до запровадження.

Як повідомляв 5.UA, за добу в Україні зафіксували трохи більше ніж 13 тисяч нових випадків коронавірусу. Найбільше заражень у Києві, Одеській, Київській, Запорізькій та Сумській областях.

Нагадаємо, раніше у ВООЗ передбачили третю хвилю пандемії COVID-19 на початку наступного року. Вона можлива, якщо уряди не врахують помилок, які зробили, намагаючись запобігти другій хвилі. Майже 70% населення світу мають бути вакциновані від коронавірусу, щоб пандемія закінчилася. Таку заяву зробили у ВООЗ.

Водночас учені заявили, що в Україні в першій половині грудня кількість хворих на COVID-19 може сягнути до 20 тисяч на добу.

Додамо, в Україні з 14 до 30 листопада ввели карантин вихідного дня. З 00:00 суботи до 00:00 понеділка на всій території України діяли нові обмеження. Таке рішення Кабміну викликало протест і критику представників бізнесу. Чи продовжать карантин вихідного дня, поки що невідомо.

Попередній матеріал
Розслідування проти Порошенка за контрнаступ на Донбасі у 2014 році суд продовжив на рік – Головань
Наступний матеріал
Перші пленарні засідання міських і обласних рад та іспанський сором української політики – "Час Ч"
Loading...

Шмигаль: Кабмін готується до можливого жорсткого карантину на зимові свята

Шмигаль розповів, що планує уряд, якщо не спрацює карантин вихідного дня

Стало відомо, коли в Україні можуть запровадити повний локдаун

Шмигаль пояснив сенс карантину вихідного дня і назвав його альтернативою локдауну

Не скасували карантин вихідного дня і вимагали відставки чільника МОЗ – як минув день у Верховній Раді

Шмигаль повідомив, що у разі ігнорування карантину вихідного дня – локдауну не уникнути