Микола Княжицький
Микола Княжицький 5 канал

"Судомна спроба показухи боротьби з COVID-19": Княжицький оцінив ефективність карантину вихідного дня

Читайте по-русски
Необхідно вводити повний локдаун, але за умови, що держава підтримуватиме бізнес, вважає нардеп

Введення карантину вихідного дня – це абсолютно хаотичний і беззмістовний крок, який навіть серед представників влади оцінюють по-різному, вважає народний депутат від "Європейської солідарності" Микола Княжицький. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

"Степанов каже, що ніякого ефекту не було, а керівники уряду кажуть, що це був супервеличезний успішний ефект – вони між собою там домовитися не можуть. Звичайно, це була судомна спроба показухи боротьби з коронавірусом, яка не мала жодного обґрунтування", – вважає Княжицький.

За словами нардепа, він знав, що саме так усе буде – як завжди у нашій країні за чинної влади. І зазначив, що навіть львівські ресторатори назвали карантин вихідного дня повним абсурдом.

"Вони казали: "Якщо ми виступаємо за повний локдаун, коли є підтримка, коли всі в однакових умовах, то це можна зрозуміти. А чому нам заборонили працювати, а поруч є ті, хто працюють? Заради чого? Люди менше наражаються? Ні. Медицина показала, що ні", – наголосив Княжицький.

На думку нардепа, країні потрібен повний локдаун, але при цьому держава має подбати про тих людей, які постраждають від обмежень.

"Медики-інфекціоністи виступають за повний локдаун – вони думають тільки тією категорією, що потрібно зменшити кількість хворих, вони хвилюються за кожне життя, за кожну людину. Я сам виступаю за повний локдаун, але повний локдаун можливий лише в тих країнах, які подбають про тих людей, які в цей момент втрачають роботу, втрачають кошти", – сказав Княжицький.

"Якщо б держава про них дбала, а не закопувала ці кошти в асфальт, якщо б держава компенсувала бізнесу, який простоюватиме, підприємствам, які простоюватимуть, людям, які втратять роботу – в такому разі так, я за локдаун", – резюмував нардеп.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що тепер в Україні карантину вихідного дня не буде. На вихідні та в будні діятимуть обмеження "помаранчевої" зони. 

Дивіться повний випуск ток-шоу:

Попередній матеріал
Окупанти облаштовують полігони вздовж лінії розмежування: там тренуються і артилерія, і стрільці
Наступний матеріал
UKE: документальна стрічка про зірок НХЛ українського походження виходить у прокат
Loading...