Коронавірус в Україні
Коронавірус в Україні 24tv.ua

У МОЗ заявляють, що темпи поширення COVID-19 в Україні сповільнилися

  Читайте по-русски
  Натомість глава Держспоживслужби Києва, навпаки, говорить про стрімке зростання захворюваності COVID-19 у столиці та Україні

  В Україні сповільнилися темпи поширення коронавірусу. Станом на 2 грудня показник захворюваності COVID-19 у країні становить 492,2 на 100 тисяч населення при нормі 40. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

  Такий же показник захворюваності в країні був і днем ​​раніше, а за останні чотири дні збільшився лише на 1,8. Наприклад, минулого тижня цей показник збільшувався на 10 майже щодня, інформують у МОЗ.

  Найгірша ситуація спостерігається в Сумській (1008,8), Черкаській (788,4), Київській (715), Запорізькій (689,5) та Чернігівській (668,9) областях. У Києві він становить 662,2.

  Також у країні збільшилася кількість вільних лікарняних ліжок для пацієнтів із коронавірусом. Зараз зайняті 49,1% ліжок, тоді як днем ​​раніше було 50,3%.

  Найбільш напружена ситуація з ліжкомісцями в Миколаївській (68% зайняті), Запорізькій (62,6%) і Чернігівській (62,2%) областях.

  Додамо, що на відміну від МОЗ, глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що карантин вихідного дня не показав ефективних результатів у Києві. У столиці та в цілому по Україні продовжує спостерігатися стрімке зростання захворюваності на COVID-19. Про це інформує "РБК-Україна".

  Як повідомляв 5.UA, за добу в Україні зафіксували трохи більше ніж 13 тисяч нових випадків коронавірусу. Найбільше заражень у Києві, Одеській, Київській, Запорізькій та Сумській областях.

  Нагадаємо, раніше у ВООЗ передбачили третю хвилю пандемії COVID-19 на початку наступного року. Вона можлива, якщо уряди не врахують помилок, які зробили, намагаючись запобігти другій хвилі. Майже 70% населення світу мають бути вакциновані від коронавірусу, щоб пандемія закінчилася. Таку заяву зробили у ВООЗ.

  Водночас учені заявили, що в Україні в першій половині грудня кількість хворих на COVID-19 може сягнути до 20 тисяч на добу.

  Додамо, в Україні з 14 до 30 листопада ввели карантин вихідного дня. З 00:00 суботи до 00:00 понеділка на всій території України діяли нові обмеження. Таке рішення Кабміну викликало протест і критику представників бізнесу. Чи продовжать карантин вихідного дня, поки що невідомо.

  Попередній матеріал
  Мовний омбудсман повідомив, коли саме у сфері обслуговування перейдуть на українську мову
  Наступний матеріал
  На столичному Русанівському мосту перекрили рух через ДТП за участю шістьох авто
  Loading...

  Степанов розповів, чи продовжать карантин вихідного дня

  Чільник МОЗ Степанов одужав від COVID-19

  Вакцина від коронавірусу: коли українцям на неї чекати та скільки вона коштуватиме

  У МОЗ оновили перелік країн "червоної" та "зеленої" зон

  У МОЗ розповіли, скільки держава витрачає на одного пацієнта з COVID-19

  У МОЗ розповіли, за яких обставин в Україні запровадять жорсткий карантин на новорічні свята