Йосиф Зісельс
Йосиф Зісельс 5 канал

Влада Зеленського спаплюжить Україну перед усім світом, якщо побудує меморіал жертвам Бабиного Яру за російським проєктом – Зісельс

Читайте по-русски
Як відомо, у Києві планують побудувати меморіал жертвам Бабиного Яру, до проєкту якого причетні російські бізнесмени, пов'язані з президентом РФ Володимиром Путіним

Влада рухається не тим шляхом, якщо її мета – це просто побудувати меморіальний комплекс жертвам Бабиного Яру, а не зберегти пам'ять загиблих. Із такою думкою в етері програми "Є сенс" на "5 каналі" виступив голова Асоціації єврейських громадських організацій та общин України (ВААД), правозахисник та дисидент Йосиф Зісельс.

"Якщо їхня мета – створити потужний піар для того, щоб спаплюжити Україну і показати, що вона ні на що не гідна, що вона не може зберегти пам'ять загиблих і побудувати їм гідну меморіальну зону, показати, що Україна – це нацистська, антисемітська і націоналістична країна, то влада може це зробити", – вважає він.

Йосиф Зісельс також нагадав, що у травні 2020 року голова СБУ Іван Баканов написав лист до уряду про те, що російський проєкт меморіалу несе загрозу іміджу і національній безпеці України. Такий самий лист на початку грудня минулого року до уряду направив і директор Департаменту захисту державності Анатолій Дублик. Ці листи були написані після обробки певних матеріалів і після опитувань.

Таким чином, майже рік тому Іван Баканов – людина президента – проінформував владу Зеленського про те, що навіть з точки зору людей Зеленського є загроза інтересам України, але за рік Україна не побачила жодної логічної рефлексії на це.

"Наше звернення до президента було з проханням, щоб він звернув увагу на український проєкт, який існує і є національним продуктом", – підсумував Йосиф Зісельс.

Дивіться повну версію програми:

Попередній матеріал
Наймасштабніша аварія в метро Мексики: відомо про 27 загиблих та понад 70 травмованих – подробиці
Наступний матеріал
Русскій Аксьонов "+", Вірастюк "-", жарти Ахметова та Мендель пішла – "Час Ч"
Loading...

Бабин Яр made in Russia, українські євреї, еволюція проти революції – Йосиф Зісельс у "Є СЕНС"

Здати всі гроші та заплатити: відкату яких ще реформ вам бракує – "Час Ч + Афтепаті на хаті"

Одна з найбільших катастроф в історії столиці: 60-ті роковини Куренівської трагедії – історичні фото

Пам'ять української поетеси та громадської діячки Олени Теліги вшанували у Києві

Київраду закликають не виділяти землю в Бабиному Яру під російський меморіальний проєкт – відкритий лист

Бабин Яр: чому українці програють битву за власне минуле