Володимир Ар'єв

Віце-президент ПАРЄ: Україна видворить досить серйозних російських дипломатів

Ар'єв уточнив, що під час ухвалення рішення щодо висилки дипломатів РФ з країни ніякого тиску з боку партнерів на Україну не було

Серед 13 російських дипломатів, що їх видворять з України, є співробітники досить високого рівня – перший та другий секретарі посольства, приміром. Про це розповів віце-президент ПАРЄ Володимир Ар'єв, передає "112 Україна".

"Наскільки мені відомо, Україна висилає досить серйозних дипломатів, на рівні першого, другого секретаря (посольства), тобто не технічний персонал. Вони вже до завтра (28 березня – 5.UA) повинні покинути територію України, їм дали 48 годин. Я вважаю, що цим кроком ми показуємо єдність з європейським співтовариством", – заявив віце-президент ПАРЄ.

Ар'єв також уточнив, що під час ухвалення рішення щодо висилки російських дипломатів ніякого тиску з боку партнерів на Україну не було.

"Ніякого тиску на Україну не чинили, це рішення було прийнято на знак солідарності з нашими британськими колегами... Ми повинні зробити цей крок, так само, як свого часу Велика Британія і країни ЄС ввели санкції проти РФ через російську агресію проти України", – зазначив він.

Також віце-президент ПАРЄ пояснив, що Росія може прислати дипломатів на заміну. "Українська сторона, звичайно, буде розглядати, але наш рівень дипломатичних відносин після того, як Україна відмовилася приймати посла РФ, низький", – резюмував він.

Дивіться також: Нон-грата по всьому світу: загалом через "справу Скрипаля" видворили майже 150 дипломатів РФ

Як інформував 5.UA, 26 березня Україна на знак солідарності з британськими партнерами і трансатлантичними союзниками заявила про видворення 13 російських дипломатів, про що повідомив Президент Петро Порошенко. Причиною цього стала "цинічна хімічна атака в Солсбері".

Дивіться також фотогалерею:

"Нам не потрібна війна": У Санкт-Петербурзі протестують проти путінської агресії в Україні – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Наслідки кібератак: Трамп продовжив дію санкцій проти Росії
Наступний матеріал
"Підійшли надто близько": війська США запобігли зіткненню з російськими найманцями в Сирії