"Справа Скрипаля": Україна видворяє 13 російських дипломатів – Порошенко

Відповідь Кремлю і надалі має бути рішучою та жорсткою, зауважив глава держави

Україна на знак солідарності з британськими партнерами і трансатлантичними союзниками та в координації з країнами Європейського Союзу видворяє 13 російських дипломатів. Про таке написав на своїй сторінці у Facebook Президент України Петро Порошенко.

"У відповідь на цинічну хімічну атаку в Солсбері (Велика Британія) Україна в дусі солідарності з нашими британськими партнерами і трансатлантичними союзниками, та в координації з країнами ЄС, ухвалила рішення про видворення з української території 13 російських дипломатів із тих небагатьох, що залишилися. Бо, як відомо, наші дипломатичні відносини з РФ де-факто заморожені ", – написав глава держави.

Він зауважив, Російська Федерація вкотре підтвердила своє зневажливе ставлення не лише до суверенітету незалежних держав, а й до цінності людського життя. Україна відчуває це щодня в окупованому українському Криму та на Донбасі.

"Тому, як ніколи важливо не обмежуватися символічними жестами. Наступний крок – збільшення ціни для Москви за вчинені міжнародні злочини, включно через посилення персональних, фінансових та економічних санкцій", – наголосив Президент.

Порошенко резюмував: відповідь Кремлю і надалі має бути рішучою та жорсткою для недопущення нових людських трагедій та забезпечення поваги до норм міжнародного права.

Як повідомляв 5.UA, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко пояснила, чому Україна не висилає російських дипломатів.

Попередній матеріал
В Азовському морі затримали корабель-порушник під прапором РФ
Наступний матеріал
ВККС відреагувала на закиди Громадської ради доброчесності

Геращенко пояснила, чому Україна не висилає російських дипломатів

20 країн Європи готуються вислати російських дипломатів – ЗМІ

РФ закриває генконсульство Британії в Санкт-Петербурзі і висилає 23 британських дипломатів

"Це однозначна точка зору": на території окупованого Криму не можуть відбуватися правомочні вибори – президент Австрії

Президент озвучив, скільки нацгвардійців зазнали поранень за час проведення АТО

"Впав на коліно": на урочистостях з нагоди 4-ї річниці Нацгвардії трапився інцидент