Дональд Трамп
Дональд Трамп http://ubertopic.com/

Наслідки кібератак: Трамп продовжив дію санкцій проти Росії

Обмежувальні заходи свого часу запровадив ще попередній Президент США Барак Обама

Президент США Дональд Трамп у вівторок, 27 березня, продовжив до 1 квітня 2019 року санкції проти Росії, що були введені ще за президентства Барака Обами через хакерські атаки проти Сполучених Штатів. Текст указу був опублікований на офіційній сторінці Білого дому.

"Ця суттєва шкідлива активність, пов'язана з кіберзлочинністю, продовжує створювати незвичайну та надзвичайну загрозу національній безпеці, зовнішній політиці та економіці США. З цієї причини надзвичайна ситуація у країні, оголошена 1 квітня 2015 року, повинна продовжувати свою дію після 1 квітня 2018 року", – наголошується в документі.

Обмежувальні заходи були введені 28 грудня 2016 року, після офіційного звинувачення Росії у зламі серверів американських партій, а також у втручанні в процес президентських виборів у країні. Під їх дію підпадають, зокрема, російська ФСБ і колишнє Головне розвідувальне управління (ГРУ). Після ухвалення указу зі США вислали 35 російських дипломатів та вилучили дві заміські резиденції представників РФ у Нью-Йорку та Меріленді.

Дивіться також фотогалерею:

Хакери викрали 10 мільйонів з банківських карток

Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/

Попередній матеріал
Проект "Олімпійська надія": 165 млн грн розчинилися в кишенях корупціонерів – НАБУ
Наступний матеріал
Віце-президент ПАРЄ: Україна видворить досить серйозних російських дипломатів