У Сирії фосфорними снарядами обстріляли госпіталь
У Сирії фосфорними снарядами обстріляли госпіталь
112.ua

"Підійшли надто близько": війська США запобігли зіткненню з російськими найманцями в Сирії

На тому, що "російські елементи" підійшли надто близько до позицій армії США, наголосив глава Пентагону Джеймс Меттіс

У Сирії війська США запобігли зіткненню з росіянами, аналогічному інциденту, коли на початку лютого російські найманці потрапили під авіаудар. Про це заявив міністр оборони Сполучених Штатів Джеймс Меттіс, передає DW.

Зі слів Меттіса, "російські елементи" підійшли надто близько до позицій солдатів США. Тоді, у зв'язку з інцидентом, чільник Комітету начальників штабів ВС США генерал Джон Данфорт зв'язався з начальником Генштабу РФ Валерієм Герасимовим. Після цього росіяни відступили.

Глава Пентагону не став уточнювати, коли саме мали місце описані події. Втім, варто відзначити, що 22 березня Міноборони США оприлюднило заяву про те, що Данфорт та Герасимов провели перемовини щодо Сирії та низки інших питань.

Інформагенція AFP із посиланням на свої джерела уточнює, що російські найманці пересувалися в районі Дейр-ез-Зора, з метою отримання інформації про бойові позиції військ США.

Нагадаємо, на початку лютого в Сирії під авіаудар коаліції потрапили проурядові загони, які намагалися захопити місцевий нафтозавод. ЗМІ дізналися, що ці загони були сформовані в основному з російських найманців. Тоді загинули або були поранені понад 300 осіб.

Дивіться також фотогалерею:

https://twitter.com/Aswed_Flags
/
https://twitter.com/Aswed_Flags
/
https://twitter.com/Aswed_Flags
/
https://twitter.com/Aswed_Flags
/
https://twitter.com/Aswed_Flags
/

Попередній матеріал
Віце-президент ПАРЄ: Україна видворить досить серйозних російських дипломатів
Наступний матеріал
Ще одне велике українське місто відмовляється від маршруток