Олексій Гончарук
Олексій Гончарук Олексій Гончарук – Прем'єр-міністр України / Facebook

Уряд шукає "компроміс" із Коломойським щодо "ПриватБанку" – Гончарук (оновлено)

  Читайте по-русски
  Прем'єр-міністр на своїй сторінці у соцмережі заперечив існування переговорів "ні з ким" щодо компромісу в питанні "ПриватБанку"

  Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук в інтерв'ю Finacial Times заявив, що уряд шукає компроміс з олігархом Ігорем Коломойським щодо "ПриватБанку", передає "Ліга.Новини".

  За словами посадовця, "врегулювання ситуації" навколо банку є бажанням президента Володимира Зеленського.

  "Я повністю переконаний, що нам потрібно зосередитися на (економічному – ред.) зростанні зараз і шукати спільні рішення, а не витрачати наші ресурси на боротьбу один з одним. Тому я дуже позитивно ставлюся до будь-якої риторики, спрямованої на пошук компромісу", – зазначив Гончарук.

  У Finacial Times стверджують, що МВФ уже попередив уряд України – скасування націоналізації "ПриватБанку" може поставити під загрозу нову програму фінансування в сумі $3,9 млрд.

  "Хоч яке рішення ми б знайшли, ми повинні знайти його разом з МВФ", – наголосив Гончарук.

  Оновлення.

  Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заперечив факт ведення переговорів щодо компромісу в спорі про націоналізацію "ПриватБанку". Про це він написав у Facebook.

  "Зранку вийшла стаття в Financial Times, в якій я коментую справу "ПриватБанку" та, нібито, наголошую, що ми шукаємо компроміс у цьому питанні. Статтю одразу передрукували українські ЗМІ, які від себе додали, що уряд веде переговори з пошуку компромісу з цього питання. Щоб уникнути подальших маніпуляцій та розголосу, хочу розставити крапки "над і": жодних перемовин уряд ні з ким не веде.
  Уряд уважно вивчає ситуацію навколо "ПриватБанку" (в тому числі і перемовини з колишніми його власниками, які проводились попередньою незалежною наглядовою радою банку)", – написав чільник Кабміну.

  Гончарук уточнив, що не настільки глибоко знає юридичні деталі цієї справи, щоб її коментувати по суті.

  "Але я впевнений, що буде зроблено все, щоб захистити гроші українських платників податків та національні інтереси України. І зроблено це буде в тісних консультаціях з міжнародними партнерами", — резюмував прем'єр.

  Як повідомляв 5.UA, президент України Володимир Зеленський зустрівся з українським олігархом Ігорем Коломойським. Сам бізнесмен, нагадаємо, за допомогою десятків судових позовів намагається скасувати націоналізацію "ПриватБанку". Як повідомляв 5.UA, 18 квітня одіозний Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною націоналізацію "ПриватБанку".

  Попередній матеріал
  Посольство України обурене візитом чеської делегації в Крим
  Наступний матеріал
  Ціна газу за формулою "Газпрому" була б удвічі вищою за нинішню – "Нафтогаз"
  Loading...

  Поліція оголосила в розшук експартнера Коломойського

  Націоналізація "ПриватБанку" є обґрунтованою – Данилюк

  ЗМІ пов'язують нового голову Житомирської ОДА з Коломойським – подробиці

  Авіакомпанія Коломойського виграла тендер на перевезення високопосадовців

  Суд прийняв рішення стосовно тарифів "Укренерго" на користь заводу Коломойського

  Уже вдруге завод Коломойського не зміг заблокувати тарифи Укренерго