Зеленський та Коломойський
Зеленський та Коломойський відкриті джерела

Коломойський для Зеленського може стати проблемою, і все погано закінчиться – експерт

Читайте по-русски
Практика української влади показує, що ти можеш бути в чиїй завгодно орбіті, але коли ти отримуєш фактично монопольну владу, тобі більше ніхто не потрібен

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив експерт з управління репутацією Борис Тізенгаузен.

"Для Зеленського Ігор Валерійович Коломойський дійсно може стати проблемою, бо Коломойський у притаманній для нього манері війни може вимагати те, те і те", – сказав експерт.

При цьому він уточнив, що поки що Коломойський такою проблемою не став.

"Мені здається, що він (Коломойський – ред.) розуміє, що сильно тиснутити зараз на команду Зеленського не треба. А я їх усе-таки розділяю. Практика української влади показує, що ти можеш бути в чиїй завгодно орбіті, але коли ти отримуєш фактично монопольну владу, тобі більше ніхто не потрібен. Коли ти розумієш, що ті, хто раніше на тебе тиснув чи неправильно розмовляв, тепер абсолютно у твоїй владі, ти можеш грати в такого собі мінінаполеона, міністаліна і можеш використовувати важелі влади", – сказав Тізенгаузен.

І додав: "Це небезпечний прецедент, і не всі в такому випадку можуть себе стримати. Тому коли Коломойський, який розумів, що він олігарх із величезним впливом у регіонах, коли він почав активну фазу війни з попереднім президентом Порошенком, ми пам'ятаємо, чим це закінчилось – втечею з України, проблемою з активами, історія з "ПриватБанком". Тому із Зеленським це може ще гірше закінчитися".

А що експерт сказав про затримання Гримчака, дивіться у повному відео:

Як повідомляв 5.UA, 13 серпня 2019 року поліція оголосила в розшук експартнера Коломойського

Попередній матеріал
"Зробить будь-що, що накаже Путін": колишній найманець "Вагнера" розповів про призначення і цілі організації
Наступний матеріал
Справа екскерівника Нацполіції Одеси: суд продовжив запобіжний захід – включення