Кордон із Білоруссю
Кордон із Білоруссю http://www.vladtime.ru/

Українці з 1 вересня не зможуть перетнути білоруський кордон за внутрішнім паспортом

  Читайте по-русски
  МЗС доручено поінформувати уряд Республіки Білорусь про зупинення дії відповідного пункту Угоди про безвізові поїздки громадян

  Безвізовий режим України з Білоруссю частково обмежили на засіданні Кабміну в середу, 13 травня. Уряд скасував з 1 вересня можливість перетину кордону за паспортом громадянина України, повідомляє "Укрінформ".

  Кабмін доручив Міністерству закордонних справ поінформувати уряд Республіки Білорусь про зупинення з 1 вересня дії відповідного пункту Угоди про безвізові поїздки громадян.

  Як відомо, згідно з угодою від 2009 року, українці мали право їздити в Білорусь за внутрішніми паспортами громадянина України.

  Тепер же в'їзд до Білорусі зі звичайним паспортом з 1 вересня скасовується, але в'їхати звідти на територію України можна буде зі звичайним паспортом.

  Як зазначається у пояснювальній записці до постанови, через те, що внутрішній паспорт України (у формі книжечки) має низький рівень захисту, зросла кількість підробок документа. Окрім того, відсутність у паспорті українців інформації англійською мовою унеможливлює зчитування даних для перевірки по базах Інтерполу. При цьому закордонний паспорт прискорить пропуск на кордоні.

  Як повідомляв 5.UA, українці з 1 березня можуть перетинати кордон із Росією тільки за закордонними паспортами. Утім, кордон між країнами, станом на 13 травня, досі залишається закритим через карантин.

  Попередній матеріал
  У Чернівцях послабили карантин: дозволили працювати салонам краси, стоматологам та відвідувати кладовища
  Наступний матеріал
  "Велюровий" скандал: Тищенко спростовує заяву ОП про те, що Зеленський нібито провів із ним "розмову"
  Loading...

  На кордоні між Індією та Китаєм сталася масова сутичка прикордонників

  У МЗС пояснили, як українці можуть виїхати за кордон

  В Україну евакуювали ще майже 800 громадян

  Плата за евакуацію: на кордоні працює "схема" поборів із заробітчан і не працюють правила карантину

  У ДПСУ спростовують інформацію про організацію перевезення українців із сусідніх країн

  Степанов про закритий кордон з РФ: "Змін не передбачається"