dpsu.gov.ua

Із 1 березня перетинати кордон із Росією можна буде лише за закордонними паспортами

  Читайте по-русски
  Таке рішення прийняли на засіданні уряду

  Перетинати кордон із Росією з 1 березня 2020 року можна буде за закордонними паспортами. Таке рішення ухвалили урядовці. Про це у Facebook повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

  "Із 1 березня 2020 року перетин кордону з РФ здійснюватиметься через закордонний паспорт. Ця процедура діятиме тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ", – йдеться у повідомленні.

  Натомість під час в'їзду громадян України з території РФ на територію України Державна прикордонна служба України здійснюватиме безперешкодний пропуск українців і за внутрішніми паспортами та свідоцтвами про народження.

  Гончарук заявив, що така зміна означає призупинення дії положень угод із РФ, укладених ще до початку збройної агресії, які дозволяли перетинати кордон на підставі внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження для осіб до 16 років. Він також повідомив, що це дозволить швидше проходити перевірку на кордоні, оскільки для перевірки даних особи відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами.

  Як повідомляв 5.UA, 10 грудня 2019 року Зеленський і Путін на Нормандській зустрічі не дійшли згоди щодо відновлення контролю Києва. Згодом Аваков пояснив, яким може бути компроміс щодо кордону. 

  Попередній матеріал
  Податки для ФОПів виростуть із 1 січня – скільки платитимуть різні групи підприємців
  Наступний матеріал
  Тепер Росія заплатить: швейцарський суд відмовив РФ у проханні скасувати компенсації "Укрнафті"
  Loading...