Безкоштовний стоматологічний кабінет
Безкоштовний стоматологічний кабінет Фото прес-служби КМДА

У Чернівцях послабили карантин: дозволили працювати салонам краси, стоматологам та відвідувати кладовища

Читайте по-русски
У місті відновили роботу стоматологів, перукарень та ремонтних майстерень

У Чернівцях дозволили роботу салонам краси, ремонтним майстерням та стоматологічним клінікам, повідомляє Чернівецька міська рада.

"Враховуючи урядове рішення про послаблення карантинних обмежень, рекомендації головного державного санітарного лікаря України, потребу населення в отриманні необхідних для забезпечення життєдіяльності побутових послуг міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 13 травня дозволила на території міста Чернівці надання стоматологічної допомоги, роботу перукарень та салонів краси, ремонтних майстерень побутового обслуговування населення", – йдеться у повідомленні.

Роботу зазначених закладів дозволили за умови дотримання вимог відповідних постанов головного державного санітарного лікаря України.

Крім того, міська комісія з питань ТЕБ та НС скасувала заборону на відвідування кладовищ, залишивши в силі вимогу здійснювати поховання померлих, проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил.

"Водночас міська комісія вирішила звернутися до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з пропозиціями щодо визначення порядку відновлення на території міста Чернівці роботи ринків непродовольчої групи товарів, діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба, роботи магазинів непродовольчих товарів з дотриманням вимог постанов головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року №17 та №18", – додали у міській раді.

Нагадаємо, станом на ранок 13 травня в області зафіксовано 2444 випадки інфікування коронавірусом. Це найвищий показник серед усіх областей. Загалом в Україні відомо про 16425 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Попередній матеріал
В ЄС привітали ухвалення "анти-Коломойського" закону
Наступний матеріал
Українці з 1 вересня не зможуть перетнути білоруський кордон за внутрішнім паспортом
Loading...

У Чернівецькій області за добу виявили 48 нових випадків COVID-19 – подробиці

На Буковині продовжує різко рости кількість хворих

Коронавірус на Буковині: захворіли ще 82 людей – Осачук

49 нових випадків коронавірусу: Буковина вирішує, як послаблювати карантин

Кількість нових випадків не зменшується: у Чернівецькій області вже 1887 хворих на COVID-19

На Буковині коронавірусну хворобу побороли вже 50 людей