Автомобільні пункти пропуску
Автомобільні пункти пропуску Західне регіональне управління ДПСУ/Facebook

У ДПСУ спростовують інформацію про організацію перевезення українців із сусідніх країн

  Читайте по-русски
  Прикордонники також нагадують, що нині держкордон України можна перетнути винятково автівкою

  У Державній прикордонній службі наголошують, що не займаються організацією перевезення українців з території суміжних держав і будь-яка інформація про це з соціальних мереж є неправдивою.

  Про це йдеться в дописі на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби у Facebook.

  "Інформація в соцмережах про те, що транспорт для перевезення українців з території суміжної держави організовують прикордонники, не відповідає дійсності, як і те, що охоронці кордону визначають вартість проїзду.

  Натомість, персонал Держприкордонслужби вживає усіх можливих заходів задля того, аби перетин кордону для громадян був максимально швидким та безпечним, адже в пунктах пропуску здійснюється низка заходів з метою недопущення поширення вірусу", – зазначено у повідомленні.

  Прикордонники також нагадують: державний кордон України наразі можна перетнути викнятково автівкою. Навіть пішохідне сполучення через кордон поки припинено.

  "Такі норми діють на кордонах країн ЄС, зокрема Польщі, що підтверджують самі громадяни, які перетинають кордон", – зауважили в ДПСУ.

  Водночас трапляється і таке, що люди, слідуючи на в’їзд в Україну, прибувають до кордону без автомобілів та скупчуються поблизу пунктів пропуску. Аби перевезти цих громадян до України, прикордонники звернулися до місцевої влади – просять виділити автобуси, що нині курсують між пунктами пропуску за домовленістю з прикордонниками сусідніх країн.

  Попередній матеріал
  У "ЄС" укотре закликають владу ухвалити закон про страхування медиків та розглянути антикризові питання
  Наступний матеріал
  "ГПУ діє в інтересах вбивць Гандзюк": активісти вимагають пояснень від Зеленського
  Loading...