Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко 5 канал

Обмеження на виїзд за кордон для громадян: Гончаренко вимагає від влади пояснень

Читайте по-русски
10 травня Посольство Великобританії в Україні повідомило, що офіційний Київ ввів заборону на виїзд своїм громадянам без окремого дозволу

Нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко скерував депутатське звернення  до президента Зеленського – з приводу запровадження спеціального порядку виїзду за кордон для пересічних громадян. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Подав депутатське клопотання до Зеленського, щоб розібратися, чи потрібна таки українцям спеціальна довідка для виїзду за кордон і хто це ініціював. 10 травня Посольство Великої Британії в Україні поширило інформацію, що офіційний Київ повідомив партнерів про заборону для виїзду своїх громадян без окремого дозволу. Неконституційність цього є очевидним. У мене, як і у мільйонів громадян, виникло запитання: що відбувається насправді?" – написав нардеп.

"Я напряму запитав у Володимира Олександровича, чи давав він доручення Кабміну розробити механізм заборони чи обмеження виїзду громадян за кордон та чим він керувався при цьому? Також цікаво, на яких підставах було вирішено направити у посольства різних держав повідомлення про ці заборони? Крім цього, направив ці питання також і до прем'єра Шмигаля. Вимагаю, аби він особисто роз'яснив, що тепер робити людям, яким необхідно виїхати в іншу країну та де отримувати всі ці дозволи? Якщо ви вже вводите обмеження, то поясніть це, а не ховайтеся у своїх документах та не вводьте людей в оману", – наголосив Гончаренко.

Раніше 5.ua розповідав, що на кордоні працює "схема" поборів із заробітчан і не працюють правила карантину.

Попередній матеріал
Суд обрав Януковичу запобіжний захід у справі про організацію злочинів на Майдані
Наступний матеріал
Як герпевірус маскується і проникає в мозок – дослідження вчених
Loading...