Українська делегація в ПАРЄ
Українська делегація в ПАРЄ фото Ірини Геращенко / Facebook

Українська делегація призупиняє участь у роботі ПАРЄ – заява

  Читайте по-русски
  У середу українська делегація тимчасово повернеться до зали для участі в оскарженні повноважень російської делегації

  Українська делегація вирішила зупинити роботу в Парламентській асамблеї Ради Європи на знак протесту проти рішення про знищення санкційного механізму. Про таке повідомляє голова української делегації в ПАРЄ у Facebook

  Після оскарження повноважень російської делегації та зупинки автоматичного призначення Слуцького віцепрезидентом ПАРЄ українська делегація спільно залишила сесійну залу і не братиме участі в подальших дебатах до кінця дня.

  У середу українська делегація тимчасово повернеться до зали для участі в оскарженні повноважень російської делегації. Україна вимагатиме повністю позбавити росіян повноважень, а також права обіймати керівні посади у комітетах. Однак уже ухвалено рішення, що після оскарження повноважень російської делегації, незалежно від рішення, українці не повернуться до сесійної зали ПАРЄ.

  "Рішення української делегації:
  1) припинити участь у роботі сесії ПАРЄ, крім питань, пов’язаних із позбавленням повноважень російської делегації;
  2) делегація звертається до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ у подальшому;
  3) делегація звертається до президента і МЗС негайно виробити чітку позицію щодо подальшої участі України в органах Ради Європи", – написав Ар'єв.

  Як повідомляв 5.UA, Парламентська асамблея Ради Європи вирішила повернути Росії право голосу в організації. Для цього країні-агресору слід просто поповнити скарбницю ПАРЄ членським внеском та допустити комісара РЄ з прав людини на свою територію.

  Рішенням обурена українська делегація, її союзники. Розчарування висловило вітчизняне Міністерство закордонних справ. Розкритикував резолюцію ПАРЄ і п'ятий президент України Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  "Нас не почули": з'явилася реакція Зеленського на рішення про повернення РФ у ПАРЄ
  Наступний матеріал
  Антимонопольний комітет допоміг знизити ціни на ліки, хоча вони досі завищені – ЗМІ
  Loading...