Володимир Ар'єв в ПАРЄ
Володимир Ар'єв в ПАРЄ 5 канал

"Вовтузимо вбивць мокрими ганчірками": Україна заперечила повноваження російської делегації в ПАРЄ

Читайте по-русски
З 11 членів російської делегації 6 голосували за введення військ і анексію Криму

Українська делегація в ПАРЄ заперечила повноваження російської делегації. Про таке на своїй сторінці у Twitter написав голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

"Заперечили повноваження російської делегації в ПАРЄ з двох підстав. Завтра бій по обіді в сесійній залі. Працюємо, робимо, що можемо. І дякую вам всім за підтримку. Наша делегація неймовірно цінує це!", – написав він.

"В залу ПАРЄ зайшли вбивці – ті, хто голосували за введення військ в Україну. З 11 членів російської делегації 6 голосували за введення військ і анексію Криму. Російська делегація подала на віцепрезидента Асамблеї Слуцького, який неодноразово був на окупованих територіях. РЄ стала на шлях самознищення. Українська делегація разом із грузинами, британцями поставила під сумнів права російської делегації. Вовтузимо вбивць мокрими ганчірками в залі ПАРЄ. Ми боремося", – написала Ірина Геращенко у Facebook і опублікувала відео виступу Володимира Ар'єва.

"Я хотів би оскаржити повноваження делегації Російської Федерації на процедурних підставах. Ґрунтуючись на правилі 7. правил процесуального права на тій підставі, що до складу національної делегації Російської Федерації входять представники незаконних голосів українського Криму, які були включені в загальнонаціональну послідовність. А також включають осіб, які знаходяться в списку санкцій Європейського Союзу", – сказав Ар'єв.

Як повідомляв 5.UA, Парламентська асамблея Ради Європи вирішила повернути Росії право голосу в організації. Для цього країні-агресору слід просто поповнити скарбницю ПАРЄ членським внеском та допустити комісара РЄ з прав людини на свою територію.

Рішенням обурена українська делегація, її союзники. Розчарування висловило вітчизняне Міністерство закордонних справ. Розкритикував резолюцію ПАРЄ і п'ятий президент України Петро Порошенко.

Попередній матеріал
"Налаштовані войовниче": Береза розповів про подальші плани української делегації в ПАРЄ
Наступний матеріал
Брифінг Нацбанку щодо оптимізації банкнотно-монетного ряду нацвалюти – відео
Loading...