ПАРЄ
ПАРЄ 5 канал

"Налаштовані войовниче": Береза розповів про подальші плани української делегації в ПАРЄ

Читайте по-русски
Якщо вдасться, на російську делегацію вже найближчим часом будуть накладені санкції, – зазначив член постійної делегації України

Оскаржувати та опротестовувати повноваження російської делегації в ПАРЄ – саме це збираються робити представники України в Парламентській асамблеї Ради Європи на сьогоднішньому засіданні.

Про це "5 каналу" повідомив депутат ПАРЄ від України Борислав Береза. Він зазначив, що українська делегація обов'язково відреагує на рішення ПАРЄ щодо повернення російських представників. Однак як саме – депутати наразі радяться.

"Українська делегація налаштована войовниче. Вся делегація зайде в сесійну залу і буде робити челендж по повноваженнях російської делегації – це оскарження та опротестування їхніх повноважень. Після того ці челенджі будуть розглядати в комітетах, профільних комітетах і будуть робити висновки. Якщо нам вдасться, то на російську делегацію вже найближчим часом будуть накладені санкції", – прокоментував член постійної делегації від України.

Береза додав: "Українська делегація не може не відреагувати. Як саме – ми будемо вирішувати. Ми можемо обмежити свою співпрацю з деякими підкомітетами або взагалі з усіма комітетами, з Комітетом міністрів. Ми взагалі зараз вирішуємо, як будемо реагувати".

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи вирішила повернути Росії право голосу в організації. Для цього країні-агресору слід просто поповнити скарбницю ПАРЄ членським внеском та допустити комісара РЄ з прав людини на свою територію.

Рішенням обурена українська делегація, її союзники. Розчарування висловило вітчизняне Міністерство закордонних справ. Розкритикував резолюцію ПАРЄ і п'ятий президент України Петро Порошенко.

 

Попередній матеріал
Геращенко про рішення ПАРЄ: "Тепер ці 118 європолітиків несуть відповідальність за вбивства українців на Донбасі і в Криму"
Наступний матеріал
"Вовтузимо вбивць мокрими ганчірками": Україна заперечила повноваження російської делегації в ПАРЄ

Геращенко про рішення ПАРЄ: "Тепер ці 118 європолітиків несуть відповідальність за вбивства українців на Донбасі і в Криму"

"В Європі поважають сильних": соцмережі обурені відсутністю реакції президента на рішення ПАРЄ

МЗС про рішення ПАРЄ: "Ми стали свідками поразки європейського парламентаризму"

"Раніше ми таких ударів не пропускали", – Порошенко прокоментував повернення Росії в ПАРЄ

У стані зомбі відкрили двері агресору – Ар'єв прокоментував повернення Росії в ПАРЄ

Стало відомо, які країни підтримали повернення Росії до ПАРЄ