ПАРЄ linkis.com

Президент ПАРЄ пішла на грубе порушення регламенту – українська делегація

  Читайте по-русски
  Наразі Україна формує юридичну позицію щодо цієї ситуації

  Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи повідомляє про можливе порушення президентом ПАРЄ норм регламенту – йдеться про протиправне внесення змін до порядку денного засідання. Про це передає агенція "Укрінформ".

  Зазначається, що порушення виникло під час оголошення президентом організації Моріс Ліліан Паск'є результатів голосування щодо відмови святкування 70-річчя Ради Європи.

  "Щойно президент ПАРЄ Ліліан Марі Паск'е порушила регламент Асамблеї. Для зміни порядку денного потрібно 2/3 голосів присутніх у залі. Вона ж вважала, що таке рішення може прийняти звичайна більшість. У проросійських сил таке сильне бажання швидко затягнути російську делегацію в ПАРЄ, що вони пішли на пряме порушення", – наголосив народний депутат та представник України Борислав Береза.

  Він уточнив, що українська делегація наразі формує юридичну позицію щодо цієї ситуації: "Одного президента ПАРЄ, Педро Аграмунта, ми вже знесли за порушення правил Асамблеї. Його наступниця пішла тим самим шляхом".

  Нагадаємо, у ПАРЄ не підтримали термінові дебати про притягнення РФ до відповідальності.

  Попередній матеріал
  Президент звільнив голів трьох областей
  Наступний матеріал
  Володимир Зеленський звільнив очільника СБУ в Криму