Європарламент
Європарламент 5 канал

У ЄП запевняють, що поправка про ненадання Україні безвізового режиму не буде підтримана – МЗС

  Відповідно до прогнозів, голосування має бути позитивним для України

  Депутати ЄП запевнили заступника очілька МЗС України Олену Зеркаль та заступника голови комітету ВР з європейської інтеграції Марію Іонову в тому, що законодавча пропозиція праворадикалів про ненадання Україні безвізового режиму не має перспектив бути підтриманою у Європарламенті під час голосування сьогодні, 6 квітня. Повідомляв "Урядовий портал".

  "В рамках робочого візиту до Страсбурга 5 квітня 2017 року заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль та заступник голови комітету Верховної Ради України з європейської інтеграції Марія Іонова отримали позитивні сигнали від членів Європейського парламенту щодо перспектив схвалення безвізового режиму для громадян України", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що під час зустрічі було констатовано, що внесення окремими євродепутатами поправки про непідтримання запровадження безвізу не має перспектив бути підтриманою під час голосування 6 квітня.

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні, 6 квітня Європарламент поставить на голосування доповідь з пропозицією надати Україні безвізовий режим. Відомо, 28 лютого 2016 року завершилися міжінституційні переговори між Європарламентом, Радою ЄС та Єврокомісією щодо ухвалення рішення з візової лібералізації для України. Це рішення було підтверджене Комітетом постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) та Комітетом Європарламенту з питань громадянських свобод. Відповідно до прогнозів, голосування має бути позитивним для України. 

  Попередній матеріал
  Російські окупанти в Криму затримали українське риболовецьке судно за "порушення держкордону"
  Наступний матеріал
  Київський безпековий форум за участі Порошенка і прем'єр-міністрів країн Балтії – трансляція
  Loading...

  У ЄП відбудеться голосування щодо безвізового режиму з Україною

  Україна у виконанні вимог для безвізу "навіть перевершила очікування" – дебати в Європарламенті

  Розгляд в Європарламенті питання щодо надання громадянам України безвізу – відео

  У ЄП перед дебатами щодо надання Україні "безвізу" спрацювала пожежна сигналізація – ЗМІ

  Європарламент сьогодні проведе дебати щодо надання безвізу Україні

  У ЄП три депутати-євроскептики зареєстрували поправку, аби заблокувати безвіз для України