5 канал

Жорсткі правила та штрафи: Корчілава розповів, як працює безвіз ЄС для Грузії

При перетині кордону громадянин Грузії має спеціальний буклет, де прикордонник може ставити особливі відмітки про особу для приймальної сторони

В ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" політичний експерт Бачо Корчілава розповів про жорсткі правила перетину кордону ЄС громадянами Грузії: "По-перше, з подачі Європейського Союзу в Грузії кожен громадянин, який виїжджає, і в Україні буде те саме, отримує спеціальний буклет, і його інформує прикордонник на кордоні про те, які правила його перебування. По-друге, якщо умовно грузинський прикордонник, так само буде в Україні ... розуміє, що людина має трохи інші наміри перетнути кордон, йому виставляється спеціальний прапорець, який по приїзду бачить приймальна сторона. І європейський прикордонник більш прискіпливо ставиться до людини".

Про штрафи детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, дебати у Європарламенті щодо надання безвізу Україні тривають, однак перед початком засідання спрацювала пожежна сигналізація і головуючий попросив усіх депутатів залишити зал засідань. Наразі засідання у ЄП відновилося.

Голосування за надання безвізу для України відбудеться в четвер, 6 квітня, під час пленарного засідання законодавчого органу ЄС у Страсбурзі. Далі, за процедурою, це рішення має затвердити Рада Євросоюзу. Документ також повинні підписати у травні президент Європарламенту та головуючий у Раді ЄС представник Мальти. Рішення набуде чинності на 20-й день після опублікування.

Очікується, для українців буде скасовано візовий режим для подорожей до країн-членів Євросоюзу (за винятком Великої Британії та Ірландії) у червні. Українські громадяни, які є власниками біометричних паспортів, можуть подорожувати до країн ЄС на 90 днів у період кожні 180 днів.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Бабак Тимко передбачив "безвіз" для українців у 2017 році

/
Бабак
/
Бабак
/
Бабак
/
Бабак
/
Бабак

Попередній матеріал
Заплутались: Слідком РФ підтвердив особу вбитого петербурзького терориста, проте ЗМІ стверджують, що він живий
Наступний матеріал
"Пандус-злітач" та завузькі двері: Неповносправні кияни та паралімпійці пікетують "Лівобережну"
Loading...

Відсьогодні грузини їздитимуть до Європи без віз

Безвіз з ЄС: Грузія святкуватиме три дні

Громадяни Грузії зможуть їздити до ЄС без віз вже з 28 березня – документ

Розгляд в Європарламенті питання щодо надання громадянам України безвізу – відео

"Час. Підсумки дня": Що може перешкодити безвізу для України та чи варто чекати бойкоту Євробачення

У ЄП перед дебатами щодо надання Україні "безвізу" спрацювала пожежна сигналізація – ЗМІ