"Лівобережна" мітинг
"Лівобережна" мітинг 5 канал

"Пандус-злітач" та завузькі двері: Неповносправні кияни та паралімпійці пікетують "Лівобережну"

На станції немає підйомного ліфта та тактильної плитки для незрячих – і ще купа перешкод для пересування "підземкою" людьми з особливими потребами

Відремонтований вестибюль станції метро "Лівобережна", який спричинив неабияке обурення киян, нині пікетували українські паралімпійці та неповносправні містяни. Про це повідомляє "5 канал".

Неповносправні кияни кажуть, що не без перешкод добиралися до самого входу до метро, адже на підході яма на ямі, а також зависокі підйомники. Утім, головною перешкодою на шляху до підземки для них став відремонтований вестибюль станції – двері на вхід та вихід надто вузькі. Вони завширшки до 70 сантиметрів, тоді як мали б бути згідно з проектом – 90 см, як на "Хрещатику".

"У ці двері я проходжу, якщо їх знімуть. А далі там, аби піднятися до самого потяга метро – треба подолати сходи і є "пандус-злітач". Тобто мене мають штовхати нагору співробітники метро або сторонні люди", – розповідає киянка Олена Молоданова.

Крім того, на станції немає підйомного ліфта та тактильної плитки для незрячих.

Заступник голови Київської держадміністрації Микола Поворозник запевняє, що усі ці недопрацювання обов'язково виправлять. Зокрема, двері, за його словами, мають замінити вже до завтрашнього ранку, а решту - виправити до 1 травня.

Саме тоді підрядна компанія, яка виграла тендер на ремонт "Лівобережної" має здати готовий проект. І якщо роботи відповідатимуть заявленій ціні, а це майже 1 мільйон доларів, тільки тоді місто перерахує гроші.

"За роботи підряднику не заплачено жодної копійки. Наприкінці робіт перевіряється якість, повнота та обсяг виконаних робіт, і в залежності від того, які роботи будуть виконані і як вони будуть виконані, підрядник отримає оплату", – каже заступник голови КМДА. 

Нагадаємо, кияни обурені реконструкцією станції столичного метро "Лівобережна".

Попередній матеріал
Жорсткі правила та штрафи: Корчілава розповів, як працює безвіз ЄС для Грузії
Наступний матеріал
На сьогодні 74% українців підтримують вступ України в НАТО – Юринець
Loading...
У Києві відкрили оновлений вестибюль станції метро "Лівобережна" – фото

У Києві відкрили оновлений вестибюль станції метро "Лівобережна" – фото

Кияни обурені реконструкцією "Лівобережної" – Кличко прокоментував ситуацію з ремонтом станції метро

Кияни обурені реконструкцією "Лівобережної" – Кличко прокоментував ситуацію з ремонтом станції метро

Скандал у столичній підземці: Незрячого з собакою-поводирем не пустили до метро

Скандал у столичній підземці: Незрячого з собакою-поводирем не пустили до метро