Європарламент
Європарламент Фото newposts.ge

Аналітик про дебати в ЄП щодо безвізу: Бар'єри може створити лише Україна

Деякі маргіналізовані групи в Європарламенті є, які не зовсім підтримують Україну в отриманні безвізового режиму

В Європарламенті проголосують за надання безвізового режиму для України, оскільки для цього є всі сприятливі обставини. Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заявила аналітик громадської організації "Європа без бар'єрів" Катерина Кульчицька.

"На жаль, деякі маргіналізовані групи в європейському парламенті, які не зовсім підтримують Україну в отриманні безвізового режиму, все ж таки є. Але вони, як я вже сказала, є достатньо маргіналізованими і, на нашу думку, такі позиції не вплинуть на більш ніж 700 депутатів європейського парламенту, які, на нашу думку, таки підтримують Україну", – сказала вона.

Зі слів Кульчицької, бар'єрів для відмови у безвізі для українців немає, їх може створити лише сама Україна.

"На мою особисту думку, бар'єри може лише створити Україна сама собі. Сприятливі обставини є для того, щоб ми отримали безвізовий режим, але бар'єри можуть українці самі собі вигадувати, самі собі створювати, тому будемо сподіватися, що гучних корупційних скандалів в Україні не відбудеться, що не змусить наших європейських партнерів відвернутися від нас на останніх етапах".

Як повідомляв 5.UA, дебати щодо надання безвізу Україні розпочнуться у другій половині дня середи, а голосування відбудеться в четвер, 6 квітня, під час пленарного засідання законодавчого органу ЄС у Страсбурзі. Далі, за процедурою, це рішення має затвердити Рада Євросоюзу. Документ також повинні підписати у травні президент Європарламенту та головуючий у Раді ЄС представник Мальти. Рішення набуде чинності на 20-й день після опублікування.

Очікується, для українців буде скасовано візовий режим для подорожей до країн-членів Євросоюзу (за винятком Великої Британії та Ірландії) у червні. Українські громадяни, які є власниками біометричних паспортів, можуть подорожувати до країн ЄС на 90 днів у період кожні 180 днів.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Бабак Тимко передбачив "безвіз" для українців у 2017 році

/
Бабак
/
Бабак
/
Бабак
/
Бабак
/
Бабак

Попередній матеріал
У МОЗ розповіли, скільки російських медпрепаратів поки не мають аналогів в Україні
Наступний матеріал
Брифінг щодо обшуків у службових приміщеннях ПАТ "Укрнафта" – трансляція завершена
Loading...

Європарламент сьогодні проведе дебати щодо надання безвізу Україні

Стала відома дата голосування щодо безвізу для України в Європарламенті – ЗМІ

Профільний комітет Європарламенту схвалив безвіз для українців

Профільний комітет Європарламенту сьогодні голосуватиме за безвіз для України

У Європарламенті "терміново" призначили дату розгляду безвізу для України

У Латвії очікують, що влітку українці подорожуватимуть до ЄС без віз