Європарламент
Європарламент 5 канал

Профільний комітет Європарламенту схвалив безвіз для українців

  Тепер документ мають проголосувати на пленарному засіданні Європарламенту

  У четвер, 9 березня, комітет з цивільних свобод, юстиції та внутрішніх справ Європейського парламенту підтримав проект законодавчої резолюції про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги, який раніше погодили в рамках міжінституційних переговорів. Про це повідомляє УНІАН.

  Як стало відомо, документ підтримали 39 євродепутатів, ще чотири висловилися "проти" і один утримався. Згідно процедури, тепер документ має бути проголосований на пленарному засіданні Європарламенту.

  "Вітаю позитивне рішення Комітету Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ щодо запровадження безвізового режиму для України", – прокоментував рішення європейської інституції Президент України Петро Порошенко.

  Як зауважив глава держави, "останній етап парламентської компетенції – розгляд рішення про безвізовий режим для українців на пленарній сесії Європейського Парламенту на початку квітня".

  Порошенко вже доручив МЗС активізувати відповідну роботу для якнайшвидшого ухвалення позитивного вердикту ЄП. "Після цього останнє слово у процесі візової лібералізації – за державами-членами ЄС. Сподіваюся на підтримку європейських столиць цього довгоочікуваного рішення", – підкреслив глава держави.

  Нагадаємо, 2 лютого посли Євросоюзу затвердили текст угоди щодо надання Україні безвізу. А вже 3 березня Президент Петро Порошенко повідомив, що Рада ЄС дала "зелене світло" на завершальний етап безвізового режиму.

  Крім того, у Раді Євросоюзу запевнили, що українці зможуть подорожувати до країн ЄС без віз у червні 2017 року.

  Попередній матеріал
  Голови МЗС Росії та Німеччини виступають за приєднання США до переговорів щодо України
  Наступний матеріал
  Новий міст на Троєщину, обвал Шулявського шляхопроводу та знесені МАФи: що розповів заступник Кличка
  Loading...

  Профільний комітет Європарламенту сьогодні голосуватиме за безвіз для України

  У Європарламенті "терміново" призначили дату розгляду безвізу для України

  Порошенко провів розмову з новим президентом Європарламенту: про що говорили