Безвіз
Безвіз ar.volyn.ua

Європарламент сьогодні проведе дебати щодо надання безвізу Україні

  У МЗС очікують провалу поправки щодо скасування безвізу для України в ЄП

  Європейський парламент сьогодні проведе дебати щодо надання Україні безвізового режиму з ЄС. Про це повідомляє представництво ЄС в Україні на сторінці у Facebook.

  "Європейський парламент проведе сьогодні (5 квітня) дебати щодо надання безвізового режиму українським громадянам і завтра (6 квітня) проголосує за це питання", – йдеться в повідомленні.

  Після голосування у Європарламенті наступними кроками стануть голосування в Комітеті постійних представників (COREPER) і потім на Раді міністрів ЄС.

  Окрім того, заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль на сторінці у Facebook написала, що зареєстрована у ЄП праворадикальними депутатами поправка про скасування візового режиму для України не матиме підтримки.

  "Це не зашкодить процесу ухвалення Європейським парламентом довгоочікуваного рішення, незважаючи на те, що так зване "російське лобі" усіма можливими засобами намагається створити негативну атмосферу навколо близьких перспектив запровадження безвізового режиму для України", – наголосила Зеркаль.

  За словами Зеркаль, вона провела зустріч з доповідачем Комітету з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ з питання безвізу для України Марією Габріель, і вона висловила впевненість, що процес підготовки до дебатів та голосування за лібералізацію візового режиму відбувається у плановому порядку. Габріель очікує, що безвіз отримає необхідну підтримку європарламентаріїв під час дебатів 5 квітня та відповідного голосування 6 квітня. 

  Як повідомляв 5.UA, в Міністерстві закордонних справ України слідом за Грузією прогнозують введення безвізового режиму для українців до літа цього року. Зауважимо, що угода про лібералізацію візового режиму буде поширюватися на всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також не діятиме у країнах шенгенського простору, що не входять до ЄС, – Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії. 

  Попередній матеріал
  Командир роти ЗС РФ розбився у "п'яній" ДТП на Донбасі
  Наступний матеріал
  Світом прокотилася хвиля протестів: у Сербії мітингують студенти, у Греції – пенсіонери
  Loading...

  Стала відома дата голосування щодо безвізу для України в Європарламенті – ЗМІ

  Профільний комітет Європарламенту сьогодні голосуватиме за безвіз для України

  У Європарламенті "терміново" призначили дату розгляду безвізу для України

  У ЄП три депутати-євроскептики зареєстрували поправку, аби заблокувати безвіз для України

  Безвіз для України: Порошенко обговорив із президентом Європарламенту квітневе голосування

  МЗС вітає ухвалення Європарламентом резолюції щодо українських політв'язнів у Росії та Криму