МЗС України
МЗС України Фото МЗС України

МЗС вітає ухвалення Європарламентом резолюції щодо українських політв'язнів у Росії та Криму

Європарламент висловив вимогу до Росії негайно звільнити усіх громадян України, які незаконно утримуються на території РФ та окупованого Криму

Міністерство закордонних справ України вітає ухвалення Європейським Парламентом резолюції щодо українських в'язнів в Росії та ситуації в окупованому Криму. Про це повідомляє прес-служба МЗС на офіційному сайті відомства.

"У Міністерстві закордонних справ України вітають ухвалення Європейським Парламентом 16 березня резолюції щодо українських в'язнів в Росії та ситуації в Криму", – йдеться в коментарі.

Як зазначили в українському МЗС, цим рішенням законодавчий орган Євросоюзу вкотре підтвердив "беззаперечну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України" у міжнародно визнаних кордонах і "дав чіткий сигнал Російській Федерації", що її спроба анексії Криму ніколи не буде визнана ЄС та його державами-членами. Крім того, ЄП комплексно і об'єктивно навів факти масштабних і важких злочинів російської окупаційної влади і порушень прав людини.

Європарламент у черговий раз висловив вимогу до Росії негайно звільнити усіх громадян України, яких незаконно утримують на території РФ та окупованого Криму, та припинити будь-які подальші переслідування наших співвітчизників.

У повідомленні також підкреслюється, що ЄС підтримав позов України проти РФ у Міжнародному суді ООН щодо відповідальності Росії за підтримку тероризму на сході України та акти дискримінації проти етнічних українців і кримських татар на території окупованого Криму.

Сьогодні Європарламент ухвалив резолюцію "Українські політичні в'язні в Росії та ситуація у Криму", закликавши Росію звільнити українських політичних в'язнів.

Дивіться також фотогалерею на тему:

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
Дружина Насірова внесла за нього 100-мільйонну заставу – САП
Наступний матеріал
Google запустив грошові перекази через Gmail
Loading...

Сьогодні в Європарламенті обговорять ситуацію у Криму та питання звільнення українських політв'язнів

На що розраховує Україна у міжнародному суді ООН проти Росії – "Час. Підсумки тижня"

"Замироточило": користувачі соцмереж взяли на кпини Поклонську, що зіграла "Мурку" в ефірі "Путін ТБ" – відео

Суд у Гаазі: в МЗС України пояснили, чому не включили у позов проти Росії питання агресії та окупації

Росія заявляє, що Туреччина припинила поромне сполучення з окупованим Кримом

Набрехали, образилися і назвали суд некомпетентним: підсумок виступу Росії у Гаазі