Грузія-ЄС sputnik-georgia.ru

Відсьогодні грузини їздитимуть до Європи без віз

  Тих, хто порушить умови безвізу, депортують, оштрафують на 3 тис. євро та заборонять в'їзд до країн ЄС на 5 років

  Між Грузією і Євросоюзом з 28 березня почав діяти безвізовий режим. Він діятиме навіть для тих громадян, що мешкають на окупованих територіях Абхазії і Південної Осетії. Рішення про введення безвізового режиму для громадян Грузії опублікувала 8 березня в офіційному журналі Європейського Союзу. Воно набирає чинності через 20 днів, тобто сьогодні, 28 березня 2017 року. Про це повідомляє "5 канал".

  З сьогоднішнього дня громадяни Грузії зможуть без віз відвідувати країни Євросоюзу, але не більш ніж на 90 днів впродовж півроку.

  У міністерстві внутрішніх справ Грузії попереджають, що громадян ретельно перевірятимуть на наявність усіх необхідних документів. Тих, хто порушить умови безвізу, депортують, оштрафують на 3 тисячі євро та заборонять в'їзд до країн ЄС на 5 років. Першим безвізовий режим на собі випробує прем'єр-міністр країни Георгій Квірікашвілі. Спершу він полетить до столиці Греції, а звідти вирушить до Брюсселя, де зустрінеться з лідерами європейських інституцій. 

  Нагадаємо, Рада Європейського Союзу на засіданні 2 березня погодила візову лібералізацію для громадян України. Слідом за цим рішення має затвердити Європарламент на пленарній сесії у квітні. Після цього у першій половині травня угоду буде направлено до Ради ЄС для прийняття. Угода передбачає безвізовий режим для громадян України при поїздках у країни ЄС на 90 днів впродовж 180-денного періоду.

  Попередній матеріал
  "Сбербанк Росії" продав українську "дочку": хто став новим власником
  Наступний матеріал
  В Україні збільшився імпорт іномарок – ЗМІ
  Loading...

  Громадяни Грузії зможуть їздити до ЄС без віз вже з 28 березня – документ

  Рада ЄС ухвалила безвізовий режим для Грузії

  Сьогодні ЄС остаточно затвердить безвіз для Грузії

  Засідання глав урядів країн-учасниць Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ - відео

  Гройсман розраховує на запуск повноцінної ЗВТ між країнами ГУАМ у 2017 році

  Грузія засуджує агресію Росії проти України, яка призвела до анексії Криму