Європарламент
Європарламент http://nk.org.ua/

Україна у виконанні вимог для безвізу "навіть перевершила очікування" – дебати в Європарламенті

  Сьогодні Європарламент проводить дебати щодо надання безвізу Україні, а на завтра заплановане голосування з цього приводу

  У Європарламенті заявили, що Україна у виконанні вимог для запровадження безвізового режиму з ЄС "навіть перевершила очікування" щодо втілення реформ. Про це 5 квітня під час дебатів у ЄС щодо надання безвізу українцям заявив польський депутат від політичної групи "Європейська народна партія" (ЄНП) Міхал Боні. Про це інформує УНІАН.

  Як стало відомо, Міхал Боні виступав від імені доповідача Комітету з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ Марії Габріель. Зазначається, що під час виступу депутат від імені Габріель подякував українському народові та уряду України "за усі зусилля, налаштованість та терпимість".

  "Україна досягла усіх вимог, встановлених Євросоюзом, і навіть перевершила очікування з точки зору довгострокових реформ", – зазначив він.

  Крім того, Боні нагадав, що 28 лютого завершилися міжінституційні переговори між Європарламентом, Радою ЄС та Єврокомісією щодо ухвалення рішення з візової лібералізації для України. Відповідне рішення було підтверджене Комітетом постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) та Комітетом Європарламенту з питань громадянських свобод.

  Нагадаємо, 5 квітня Європарламент проводить дебати щодо надання безвізу Україні, а вже завтра – 6 квітня – відповідне питання буде проголосоване. Трансляцію дебатів щодо надання громадянам України безвізу в Європарламенті можна переглянути за посиланням.

  Як інформував 5.UA, 9 березня профільний комітет Європарламенту схвалив безвіз для українців.

  Попередній матеріал
  Обстріли в районі Авдіївки поновилися: Донецька фільтрувальна станція припинила роботу – Аброськін
  Наступний матеріал
  "Литва ніколи не визнавала і не визнає анексію Криму" – прем'єр
  Loading...

  Профільний комітет Європарламенту схвалив безвіз для українців

  Аналітик про дебати в ЄП щодо безвізу: Бар'єри може створити лише Україна

  У ЄП перед дебатами щодо надання Україні "безвізу" спрацювала пожежна сигналізація – ЗМІ