Дмитро Святаш
Дмитро Святаш 5 канал

У Верховній Раді запропонували скасувати Виборчий кодекс – "за" назбиралося аж 2 голоси

Читайте по-русски
Парубій наголосив, що за сам кодекс депутати проголосували з першого разу

Скасувати проголосований напередодні проєкт Виборчого кодексу пропонують нардепи від парламентської групи "Відродження" Валерій Писаренко і Дмитро Святаш. У Верховній Раді зареєстрували відповідний проєкт. Більше знає кореспондент "5 каналу" Петро Троць.

Нардепи від групи "Відродження" нарікають, як і представник президента Руслан Стефанчук, на певні процедурні порушення під час голосування за Виборчий кодекс.

"Цей законопроєкт був прийнятий із чисельним порушенням чинного регламенту. Це ганьба для Верховної Ради, коли 18-й раз приймається кодекс, по якому має жити суспільство і обирати народних депутатів", – заявив Дмитро Святаш.

На це спікер ВР Андрій Парубій відповів: "Ці народні депутати, які голосували за закони 16 січня, тут у залі, руками, які призвели до вбивства наших хлопців. І хочу наголосити тим тіням із минулого, нечисті, яка намагається сьогодні збити одну з найбільших реформ Верховної Ради України – ми поверталися до голосування, до правок. Сам кодекс був проголосований одним голосуванням. Ми повертались до правок, повертались, а згідно регламенту, ми маємо право. І так було зроблено".

На голосуванні подання Святаша назбирало аж 2 голоси.

Нагадаємо, раніше представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що Виборчий кодекс ухвалили з порушенням регламенту.

Попередній матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують у Міноборони – завершено
Наступний матеріал
"Не асфальт, а гумоподібна маса": на Волині ремонт дороги не витримав і кількох днів
Loading...