Верховна Рада
Верховна Рада "5 канал" / Ірина Сисак

У Раді скасували годину запитань до уряду: "Кабмін на консультаціях" – Разумков

Читайте по-русски
Спікер Разумков пообіцяв, що все ж голова МЗС Вадим Пристайко звітувати прийде

Верховна Рада зібралася на ранкове засідання. Розпочатися воно мало із години запитань до уряду. Утім, крісла урядовців пусті. Про це із зали парламенту повідомляє кореспондентка "5 каналу" Ірина Сисак.

Як заявив голова ВР Дмитро Разумков, через заяву прем'єра про відставку, години запитань не буде. Хоча й пообіцяв, що міністр закордонних справ України Вадим Пристайко звітувати прийде.

Верховна Рада
Верховна Рада"5 канал" / Ірина Сисак

Спікер пояснив, що Кабінет міністрів перебуває на консультаціях після заяви Олексія Гончарука про відставку з посади прем’єр-міністра.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Олексій Гончарук подав президенту заяву про відставку

Такій заяві передували злиті в мережу 3 частини записів нібито з наради Кабміну.

  • Позавчора в мережу злили першу частину розмови, де буцімто Олексій Гончарук, Катерина Рожкова і Оксана Маркарова обговорюють курс долара в Україні та економічні питання перед зустріччю з президентом. Зокрема чутно, як глава Кабміну Олексій Гончарук говорить про те, що погано розбирається в економіці. Стосовно Зеленського він каже, що в президента "примітивне розуміння економічних процесів".
  • До того ж у публічному доступі з'явилася друга частина цієї розмови. Людина із голосом, схожим на голос Гончарука, на нібито одному із засідань Кабміну просить співрозмовників допомогти "зрежисувати" його розмову з президентом."У президента відчуття, що ситуація неконтрольована, що ми не розуміємо, у нас немає планів, а у вас його реально немає", – заявив, ймовірно, Гончарук.
  • У третій частині говорили про прогноз для президента щодо курсу гривні. Голос, схожий на Рожкової, сказав, що почнуть бунтувати вкладники банків, бо ставки підуть униз. Курс гривні обговорювали на прикладі вартості олів'є.

Попередній матеріал
Зеленський отримав заяву про відставку прем'єр-міністра Гончарука
Наступний матеріал
У Конгрес США внесли нову резолюцію про двопартійну підтримку України
Loading...

Рада підтримала програму дій Кабміну: на обговоренні документ розкритикували

Гончарук у ВР зірвав аплодисменти: "Турборежим" це не нормально, він має піти у минуле

"Кожному міністерству – конкретні цілі": Гончарук сподівається, що ВР схвалить Програму дій уряду