Конгрес США
Конгрес США Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

У Конгрес США внесли нову резолюцію про двопартійну підтримку України

  Читайте по-русски
  Успіх України посилить інтереси національної безпеки США в регіоні й у всьому світі, наголошують у Конгресі

  Резолюцію на підтримку України й українського народу внесла на розгляд Конгресу так звана група підтримки України в Палаті представників США. Про це повідомляє "Голос Америки".

  "У час, коли російська демократія, на жаль, руйнується на наших очах, коли президент РФ Путін захопив владу, Україна продовжує вживати заходів для посилення своїх демократичних інститутів. Як члени Конгресу, ми вітаємо стійкість і досягнення українського народу в умовах російської агресії. Успіх України посилить інтереси національної безпеки США в регіоні й у всьому світі", – наголосили законодавці української групи в Палаті представників США.

  Вони також зауважують, що резолюцію внесли на розгляд Конгресу в день, коли в Сенаті офіційно зачитали статті імпічменту президента США Дональда Трампа, що дало старт судовому процесу в цій справі. Серед ініціаторів резолюції – співголови групи підтримки України в Конгресі Марсі Каптур (Огайо), Енді Гарріс (Меріленд), Майк Квілі (Іллінойс), Браян Фіцпатрік (Пенсильванія).

  У заяві йдеться: "Як співголови двопартійної української групи в Конгресі, ми раді представити цю двопартійну резолюцію, що підтверджує підтримку США українського народу та українського демократичного напрямку, вільного від російського злочинного впливу".

  Як повідомляв 5.UA, раніше Рахункова палата США дійшла висновку, що рішення адміністрації Трампа про заморожування понад $390 млн фінансової допомоги Україні було незаконним. У вересні минулого року посольство України підтвердило, що США розблокували понад $390 млн допомоги для України. Раніше, у серпні, Трамп доручив переглянути програму фінансування України в галузі безпеки, щоб переконатися, що гроші використовуються в інтересах США.

  Попередній матеріал
  У Раді скасували годину запитань до уряду: "Кабмін на консультаціях" – Разумков
  Наступний матеріал
  Прорив тепломережі біля Ocean Plaza: у столиці створили комісію для звернень потерпілих
  Loading...