Білий дім ukrmedia

Адміністрація Трампа незаконно заморозила військову допомогу Україні – Рахункова палата США

  Читайте по-русски
  Закон не дозволяє Адміністративно-бюджетному управлінню утримувати кошти з політичних причин, наголосив регулятор

  Адміністрація Дональда Трампа порушила закон, коли заблокувала військову допомогу Україні. Такий висновок зробила Рахункова палата США у своєму звіті, що був опублікований у четвер, 16 січня.

  "Ми дійшли висновку, що Адміністративно-бюджетне управління (Білого дому) порушило закон від 1974 року про бюджет Конгресу та контроль за його вилученням. Управління утримало кошти з політичних мотивів, що заборонено законом ", – цитує документ "Інтерфакс-Україна".

  Американський регулятор наголосив, що сумлінне виконання закону не дозволяє президенту підміняти власними політичними пріоритетами ті, які Конгрес США втілив у законі. Тож глава держави не має права блокувати використання фондів, прописаних у бюджеті.

  Уточнюється, що для тимчасового або постійного замороження фондів президент США має направити спеціальне звернення із поясненнями до Конгресу. Адміністрація Трампа такого звернення не направляла.

  Як повідомляв 5.UA, 19 вересня 2019 року Палата представників американського Конгресу ухвалила закон щодо $250 млн оборонної допомоги Україні. Перед цим адміністрація Дональда Трампа спочатку затримала, а потім розблокувала кошти з програм зміцнення оборони та безпеки України, фінансування яких було затверджено у бюджетах Держдепартаменту і Пентагону.

  Попередній матеріал
  Шістьох поранених на сході бійців доправили із Харкова в київський госпіталь – подробиці
  Наступний матеріал
  "Європейська солідарність" ініціює створення ТСК для контролю за розслідуванням справи Шеремета
  Loading...