Ірина Фріз
Ірина Фріз 5 канал

"Європейська солідарність" ініціює створення ТСК для контролю за розслідуванням справи Шеремета

Читайте по-русски
Слідча комісія, зокрема, має перевірити законність арешту ветеранів, підозрюваних у вбивстві

Утворити Тимчасову слідчу комісію для здійснення парламентського контролю за розслідуванням вбивства Павла Шеремета вимагають у партії "Європейська солідарність". Відповідний проєкт постанови №2756 у Верховну Раду сьогодні внесла депутат від фракції "ЄС" Ірина Фріз. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Метою створення Тимчасової слідчої комісії, в рамках здійснення демократичного парламентського контролю, є всебічне та об’єктивне дослідження обставин справи Павла Шеремета, перевірка правомірності дій правоохоронних органів та суду, перевірка законності арешту підозрюваних у справі та з’ясування справжнього стану розслідування вбивства", – написала вона.

"Чітко розумію, що діяльність слідчої комісії та результати її роботи за даних обставин мають вагоме суспільне значення, а отже, нас очікує дійсно непростий шлях зі встановлення істини", – зазначила Фріз.

Нагадаємо, 13 грудня 2019 року за обвинуваченням в убивстві журналіста Павла Шеремета були затримані Яна Дугарь (волонтер, військовий медик і молодший сержант 25-ї повітряно-десантної бригади, учасниця ООС), Юлія Кузьменко (дитячий кардіохірург, волонтер, громадська діячка) та Андрій Антоненко (музикант, сержант ССО, учасник ООС). Всім їм обрано запобіжні заходи.

Попередній матеріал
Адміністрація Трампа незаконно заморозила військову допомогу Україні – Рахункова палата США
Наступний матеріал
Знову втрати: від обстрілів на Донбасі загинув український військовий
Loading...