Андрій Антоненко
Андрій Антоненко 5 канал

Убивство Шеремета: адвокати опублікували важливі документи для виправдання Антоненка

Читайте по-русски
Лікар-науковець, який оперував ветерана АТО, наголосив – той не міг кульгати в день скоєння злочину

Підозрюваний в організації вбивства журналіста Шеремета – ветеран АТО і музикант Андрій Антоненко (Riffmaster) – не міг кульгати у день скоєння злочину, адже одразу після хірургічного втручання у лютому 2016 року, тобто за пів року до вбивства, і надалі – його хода не була порушеною.

Про це свідчить виписка лікаря-науковця Владислава Горбовця з медичної карти Антоненка, яку оприлюднив "24 канал". А також свідчення самого Горбовця, які записали та опублікували на YouTube-каналі адвокати музиканта.

"Згідно з висновком медиків, в Антоненка функція ходи не порушена. Ця виписка – частина дослідження, проведеного лікарем-науковцем з метою захисту його наукової роботи. 80 осіб залучили до дослідження, яке опублікували за місяць до вчинення злочину, інкримінованого моєму підзахисному. Цей документ підтверджує, що Антоненко не кульгав ні під час виписки з лікарні, ні в день вбивства Шеремета", – цитує видання слова адвоката Станіслава Кулика.

Виписку Апеляційний суд долучив до матеріалів справи, коли розглядалася апеляційна скарга на запобіжний захід Антоненку, проте самого лікаря заслухувати не стали.

Хірург вищої категорії наголосив – усі дані щодо проведення операції Антоненку і його стану здоров'я були зазначені у його медичній картці. У тому числі – про відсутність порушень ходи за результатами регулярних кількамісячних післяопераційних оглядів.

Прокурори ГПУ заявили, що у ветерана АТО було ушкодження лівої ноги. А записи з камер спостереження показали, що причетний до закладання вибухівки під машину Шеремета – накульгував.

Захисники ж заявили, що поліція і прокуратура посилаються на кульгання підозрюваного, як на очевидний факт, виключно усно. І посилаються на відеодоказ, що свідчить про його кульгання у день скоєння злочину. Але не демонструють фрагмент відео ні в суді, ні адвокатам.

Як інформував 5.UA, Апеляційний суд залишив без зміни запобіжний захід для ветерана АТО та музиканта Андрія Антоненка, якого слідчі підозрюють в організації вбивства журналіста Павла Шеремета.

Попередній матеріал
"Вам нас не злякати": Гончарук відреагував на опубліковані нібито "плівки прем'єра" – відео
Наступний матеріал
Верховна Рада проголосувала в першому читанні за легалізацію грального бізнесу
Loading...

"ОПУ тиждень мовчав після тупого повідомлення про Оман": "ексслуга" про новий злив Джокера

Справа вбивства Шеремета: суд почав розгляд апеляцій Дугарь та Антоненка (оновлено)

"Хто наступний?": прихильники та друзі Кузьменко, Антоненка і Дугарь зібралися на акцію у Львові – включення

У поліції заявили, що Дугарь та Антоненко відмовилися від слідчого експерименту – реакція адвоката

Справа Шеремета: Антоненко відмовився від слідчого експерименту – причина

Слідчий експеримент за участю Кузьменко: подробиці з місця подій – фото (оновлено)