Гончарук
Гончарук 5 канал

"Кожному міністерству – конкретні цілі": Гончарук сподівається, що ВР схвалить Програму дій уряду

Читайте по-русски
Гончарук планує подати нардепам план уже цього тижня під час засідання Ради

Кабінет Міністрів схвалив Програму дій уряду. Відповідне рішення ухвалили напередодні під час засідання. Сьогодні прем'єр представляв цей План дій уряду, інформує "5 канал".

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук зазначив: затверджений великий документ описує цілі, поставлені на наступні п'ять років.

Зміни торкнуться усіх міністерств. Це і підтримка українських вчених, доступ до освіти, поліпшення медичного забезпечення, підтримка ветеранів російсько-української війни, зміцнення енергоефективності та доступність до всіх публічних послуг онлайн.

Програму дій уже спрямували до Верховної Ради. Текст документа оприлюднили на сайті парламенту.

Водночас прем'єр зазначив, що вже цього тижня планує подати план народним депутатам під час засідання.

"Спробували подивитися і поставити кожному міністерству по кожному напрямку вимірювану зрозумілу ціль і з вимірюваними показниками. Почитайте в цьому документі. Тобто це те, на що ми будемо орієнтуватися найближчим часом, якщо парламент цей документ підтримає", – сказав Гончарук.

"Цілі – людиноцентристські. Тобто ми не ставимо собі абстрактних цілей просто досягнути позиції в якихось рейтингах. Вони всі або майже всі, наскільки це нам вдалося, тією чи іншою мірою стосується конкретної людини в різних життєвих ситуаціях. На цьому тижні ми плануємо представити програму діяльності уряду в парламенті і дуже сподіваємося, що колеги народні депутати нас із цією програмою підтримають. І тоді підемо працювати і під кожну цю ціль будемо розробляти або стратегію, або відповідну державну політику", – наголосив прем'єр.

Як повідомляв 5.UA, Кабмін схвалив Програму дій уряду і законопроєкти про бурштин та гральний бізнес.

Попередній матеріал
Стартує осіння сесія ПАРЄ: чому "без України" і хто від цього втрачає найбільше
Наступний матеріал
"Треба боротися з подвійною силою": Бекіров звернувся із промовою – відео
Loading...