Плівки Гончарук. Частина 3
Плівки Гончарук. Частина 3 скріншот

Про вкладників, валюту та олів'є: опубліковано третю частину нібито плівок із розмовами Гончарука

Читайте по-русски
Голос, схожий на Рожкової, сказав, що почнуть бунтувати вкладники банків, бо ставки підуть униз

У мережі оприлюднили третю частину запису нібито діалогу прем'єр-міністра Олексія Гончарука, першого заступника голови НБУ Катерини Рожкової, міністра фінансів Оксани Маркарової, міністра економічного розвитку Тимофія Милованова та співробітниці Мінфіну Олександри Бетлій. Відповідне відео з'явилось на Youtube-каналі "Как обмануть президента" вранці 16 січня.

Цього разу говорили про прогноз для президента щодо курсу гривні. Під час розмови обговорювали ревальвацію гривні до 20 гривень за долар і економічну стратегію розвитку України, де прозвучала пропозиція "а давайте будемо щось виробляти!"

"Давайте тоді шукати. Чи не шукати, а завдання ставити … Умовно там. Якщо наша задача, крім того, щоб сільське господарство щось виробляло, нам завжди треба залучати тих, хто буде будувати щось. Ну, коротше, зрозуміло. Насправді ми коли були останній раз, усі ці фактори назвали. І газ –  населенню добре, і зарплати. Зараз треба систематизувати", – повідомляла нібито Рожкова.

"Мені здається, головне питання – реалістичний і там довготривалий прогноз. У нас є більш-менш реалістичний прогноз. Це те, що ми повинні представити президенту. І сказати: на наш погляд, у наступні три роки ситуація в країні буде наступним чином. І ось там більш-менш детально. Виходячи з цього прогнозу, нам треба, це саме, слабкі сторони, хто програє", – сказав, ймовірно, Гончарук. 

"Дивіться. Скажу з людської мови на … йому (Зеленському – ред.) треба сказати: дивись, Вова, то, що зараз курс менше, значить, що олів'є в наступному році на наступному новорічному столі", – говорив нібито прем'єр.

Його думку продовжив Сологуб: "не дорожче, ніж в цьому!". Однак Маркарова йому заперечила: "Не факт!".

Крім того, голос, схожий на Рожкової, сказав, що почнуть бунтувати вкладники банків, бо ставки підуть униз.  

Нагадуємо, учора в мережу злили першу частину розмови, де буцімто Олексій Гончарук, Катерина Рожкова і Оксана Маркарова обговорюють курс долара в Україні та економічні питання перед зустріччю з президентом. Зокрема чутно, як глава Кабміну Олексій Гончарук говорить про те, що погано розбирається в економіці. Стосовно Зеленського він каже, що в президента "примітивне розуміння економічних процесів".

До того ж у публічному доступі з'явилася друга частина цієї розмови. Людина із голосом, схожим на голос Гончарука, на нібито одному із засідань Кабміну просить співрозмовників допомогти "зрежисувати" його розмову з президентом.

"У президента відчуття, що ситуація неконтрольована, що ми не розуміємо, у нас немає планів, а у вас його реально немає", – заявив, ймовірно, Гончарук.

Попередній матеріал
Авіакатастрофа в Ірані: Тегеран поки не надає міжнародним експертам доступ до чорних скриньок
Наступний матеріал
Щорічна зустріч Національного банку з клієнтами і партнерами – відео
Loading...

Забарикадувалися і вимкнули світло: на пресконференцію голови ДПС Верланова не пустили низку журналістів (оновлено)

Кремлівський пропагандист Єрмолаєв: Прецедент Албана – це початок визнання Україною Криму російським

Непрозора Омана: країна, з якою зібрався співпрацювати Зеленський, у "чорному списку" ЄС – політолог

"Смотрящий" Коломойського, обшуки у Гонтаревої та призначення – з'явилося продовження історії "Трубу прорвало"

Труба відреагував на критику своєї роботи з боку нового керівництва ДБР

Новий виток напруги між США та Іраном: штурм посольства Америки в Іраку і його наслідки – репортаж