Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко politeka.net

У Мюнхені була цинічна спроба просунути план другої "Мюнхенської змови" – Гончаренко

  Читайте по-русски
  Завдяки авторитету Петра Порошенка, цей план зник з офіційного сайту Мюнхенського саміту

  Делегація "Європейської Солідарності" на чолі з лідером партії, п’ятим Президентом Петром Порошенком вчора фактично зірвала план нової "Мюнхенської змови". Про це на своїй сторінці у Facebook пише народний депутат Олексій Гончаренко, який перебуває у столиці Баварії на безпековій конференції.

  "Хто ще не зрозумів, вчора у Мюнхені була спроба просунути план другої "Мюнхенської змови". Цинічно, бо цього року 75 річниця завершення Другої світової війни. Так звані "12 кроків для миру в Україні" ― це план того, як вивести Росію з-під санкцій і змусити Україну капітулювати. Наприклад, 12-й пункт цього папірця змушував нас переписати власну історію, культуру, ідентичність під диктовку Росії. Це план, виконання якого фактично призвело б до повної втрати Україною суверенітету, перетворення нас на провінцію Російської імперії", – зазначає Гончаренко.

  "Завдяки реакції частини нашої делегації і авторитету Петра Порошенка, цей план зник з офіційного сайту Мюнхенського саміту, а організатори конференції від нього відхрестилися", – повідомив Олексій Гончаренко.

  "Ми вдячні усім нашим міжнародним друзям, які послідовно займають проукраїнську позицію на всіх міжнародних майданчиках. Зокрема, міністру закордонних справ Литви Лінасу Лінкявічусу, з яким я зараз на фото. Проросійські сили все активніше намагаються протиснути свою повістку, але ми все ще маємо значну підтримку і готові боротися", – пише Гончаренко.

  "Важливо, щоб сьогодні Зеленський у своєму виступі, який буде буквально через годину, згадав і засудив цю спробу "Мюнхенської змови". Це прямий плювок в обличчя особисто йому і всій Україні. Сподіваюсь, що для нього поява цих "12 кроків" теж була неприємним сюрпризом. В іншому разі, складається дуже небезпечна картина з недавніх подій і кадрових призначень, яка дуже і дуже насторожує", – застерігає народний депутат.

  Як повідомляв 5.UA, 12 кроків на шляху до посилення безпеки в Україні представила Група лідерів з питань євроатлантичної безпеки.

  МЗС України, своєю чергою заявило, що тези в озвученому документі не відповідають офіційній позиції України.

  Попередній матеріал
  Зеленський зустрівся з головою МВФ: говорили про хід судової реформи в Україні
  Наступний матеріал
  В Європі зафіксували першу смерть від нового коронавірусу – що відомо про ситуацію
  Loading...

  У Зеленського намагаються завадити Порошенку взяти участь у Мюнхенській конференції – Telegram-канали

  55-та Мюнхенська конференція: протистояння агресивним діям Кремля та розбудова колективної оборони

  Росія озброюється за гроші Заходу – пояснення міністра оборони Польщі

  "Росія намагається перекроїти кордони": підсумки другого дня Мюнхенської конференції – сюжет

  Україна припинить існування, якщо не захищатиметься від РФ – Порошенко

  55-та Мюнхенська безпекова конференція: панель "Безпека у Східній Європі" – відео