Державне бюро розслідувань (ДБР)
Державне бюро розслідувань (ДБР) 5 канал

У Комітеті ВР погодили перезапуск ДБР – що передбачається

  Читайте по-русски
  Водночас директор ДБР Роман Труба проти ухвалення правки

  Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності підтримав правку до законопроєкту про перезапуск Державного бюро розслідувань. Про це повідомляє "Укрінформ".

  Зокрема, у правці до законопроєкту "Про внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань" йдеться, що повноваження директора ДБР і його заступників припиняються достроково.

  "Ми зараз фактично змінюємо структуру органу. Він буде одним із найвпливовіших правоохоронних органів у країні. Коли ми повністю змінюємо функціонал і вплив ДБР, надаємо йому більші повноваження, то маємо і перезапустити керівництво", – сказала депутат від партії "Голос" Олександра Устінова.

  Водночас директор ДБР Роман Труба проти ухвалення правки. За його словами, до ДБР є претензії у високопосадовців, щодо яких заведені кримінальні справи.

  "Чи не подобається робота ДБР? Так, не подобається тим, кому оголошено підозру і кому буде оголошено підозру. Петро Порошенко чекає моменту, коли буде звільнений директор Державного бюро розслідувань. Коли хтось хоче, щоб саме за це звільняли керівництво ДБР, то він умисно чи не умисно стає на бік тих високопосадовців. Це саме в той момент, коли у майбутньому будуть гарячі підозри", – зазначив він.

  Крім того, парламентський комітет підтримав правку, яка передбачає утворення конкурсної комісії з обрання керівництва ДБР.

  Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Зеленський запропонував Верховній Раді передати йому в підпорядкування Нацгвардію. Текст законопроєкту № 1007 був оприлюднений на сайті Верховної Ради і визначений як невідкладний.

   

   

  Попередній матеріал
  "Невелика, але перемога": затриманий у Польщі ветеран Мазур повернувся в Україну
  Наступний матеріал
  Пограбував і хотів зґвалтувати на кладовищі: поліція Чернігівщини затримала нападника
  Loading...

  Відкоригований Зеленським законопроєкт запровадить ринок тільки для олігархів – Ар'єв

  "В законі, який намагаються протягти "слуги", немає ключового – права українця купити землю" – Геращенко

  Пленарне засідання ВР: розгляд законопроєктів про ринок землі – відео

  Спричинив поліграф-скандал: ВР підтримала законопроєкт, що ліквідує "майданчики Яценка" – подробиці

  Врегулювання видобутку бурштину: Рада ухвалила законопроєкт

  У "Слузі народу" анонсували занопроєкт для проведення референдумів