Комітет з питань правоохоронної діяльності
Комітет з питань правоохоронної діяльності 5 канал

"Не перезавантаження, а надання додаткових повноважень" – комітет схвалив президентський закон щодо ДБР

Читайте по-русски
Альтернативний президентському законопроєкт на розгляд комітету внесла народна депутат від "Голосу" Олександра Устінова. Утім, його комітет відхилив

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді розглянути президентський законопроєкт про перезавантаження Державного бюро розслідувань.

Згідно з документом голова ДБР може отримати більше повноважень. Зокрема, звільняти без погодження своїх заступників. На засіданні комітету законопроєкт презентував представник президента у Верховній раді Руслан Стефанчук. Він наголосив, пропоновані зміни допоможуть Державному бюро розслідувань працювати ефективніше. Цей документ підтримав і теперішній чільник ДБР, якого запросили на засідання.

Альтернативний президентському законопроєкт на розгляд комітету внесла народна депутатка від "Голосу" Олександра Устінова. Серед пропозиції – звільнити все керівництво ДБР. Утім, його комітет відхилив.

"Уточнити повноваження директора Державного бюро розслідувань та його заступників. Унормувати процедуру притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників ДБР. Передбачені у даному законопроєкті вдосконалення спрямовані на вдосконалення правових основ організації ДБР", – заявив Стефанчук.

"Відбудеться не перезавантаження ДБР, а просто наділення додатковими повноваженнями голови Романа Труби. І це буде політично вмотивоване рішення і політично керований орган", – наголосила народна депутатка від "Голосу".

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Зеленський запропонував Верховній Раді передати йому в підпорядкування Нацгвардію. Текст законопроєкту №1007 був оприлюднений на сайті Верховної Ради і визначений як невідкладний.

У Китаї показали двох малюків рідкісного білого лева – ФОТО

Попередній матеріал
"Ви ж дівчат боїтесь": Зеленський пожартував про поведінку Мендель перед журналістами
Наступний матеріал
Співачка заробляє кошти для українських бійців, виконуючи в США лемківські пісні – "Голос Америки"

ДБР "кришує" контрабанду на одеській митниці – Бутусов

ДБР оголосило підозру Пашинському (оновлено)

"Будуть цивільними": Чумак пояснив принцип роботи військових прокурорів

Парламент дав "зелене світло" ДБР та НАБУ для прослуховування нардепів

Адвокат Ілля Новіков долучиться до захисту Порошенка у низці сфабрикованих проти нього кримінальних справ

"Це дуже серйозний злочин": представники Портнова і ДБР знову не прийшли до суду – Чорновол