Ілля Новіков
Ілля Новіков 5 канал

Адвокат Ілля Новіков долучиться до захисту Порошенка у низці сфабрикованих проти нього кримінальних справ

  Читайте по-русски
  Хоч Ілля Новіков і російський адвокат, він має дозвіл на адвокатську практику в Україні

  Відомий російський адвокат Ілля Новіков долучається до захисту Петра Порошенка у низці сфабрикованих кримінальних справ проти п'ятого президента України. Про таке повідомляє "Європейська солідарність".

  Це рішення було прийняте після того, як стало відомо про намір Державного бюро розслідувань звернутися за правовою допомогою… до країни-агресора, зокрема у кримінальному провадженні щодо проходження українських військових кораблів у Керченській протоці у листопаді 2018 року. Як відомо, це провадження було розпочато за заявою ексзаступника глави Адміністрації Януковича Андрія Портнова.

  У "ЄС" сказали, у цій ситуації залучення російського адвоката є абсолютно доцільним. Ілля Новіков має дозвіл на адвокатську практику в Україні.

  Нагадаємо, в російських судах Новіков захищав і захищає українських громадян – бранців Кремля. Зокрема, до минулого місяця він був адвокатом наших моряків. Так само Ілля Новіков захищає і російських опозиціонерів, займає активну громадянську позицію – послідовно виступає проти політичних репресій Путіна. 

  Нагадаємо, раніше 5.UA повідомляв, що директор Державного бюро розслідувань Роман Труба не дав гарантії, що не порушить справи проти добровольців, якщо про це його попросить поплічник Януковича Андрій Портнов.

  Попередній матеріал
  Загострення ситуації на Донбасі: 41 обстріл, один армієць ЗСУ загинув
  Наступний матеріал
  Це нормально, проте не на робочому місці: Супрун про мастурбацію