Олександр Турчинов і Олексій Гончаренко
Олександр Турчинов і Олексій Гончаренко 5 канал

Турчинов: Країною мають керувати професіонали, просто "нових облич" тут недостатньо

Читайте по-русски
Українцям варто припинити вірити у казки, наголошує колишній секретар РНБО

Політик та екссекретар РНБО Олександр Турчинов розповів про своє бачення витоків кризи, яка зараз панує в Україні. Думками він поділився в шоу "Гончаренко рулить" на "5 каналі".

"Зараз у всьому світі кризи, проте у нас може вона може вилитися у справжню катастрофу. Те, що відбувається з економікою та безпековим питання – реальна проблема. Наприкінці минулого року, коли ще ніхто не знав про коронавірус, у жовтні ми вже мали серйозний відсоток падіння виробництва. У листопаді вже було 7% падіння виробництва, коли увесь світ йшов позитивно. З таким негативним трендом ми увійшли в системну кризу. Це все має руйнівний характер", – зауважив він.

Турчинов продовжив: "Щоб такого не було, країною мають керувати професіонали, а не "нові обличчя"… Треба перестати займатися популізмом. Українцям варто припинити вірити в казки. Чарівною паличкою нічого не вирішиться. Війну не виграють без болі і крові. Не можна жити краще без тяжкої праці. Але не всім це подобається", – сказав Турчинов.

Нагадаємо, на "5 каналі" виходить шоу "Гончаренко рулить", у якому нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій.

Дивіться також повний випуск з Олександром Турчиновим:

Нагадаємо, у попередньому випуску Ірина Геращенко розповіла про особливості перемовин у Мінську та як змінилася українська політика за 20 років.

Попередній матеріал
Топ-10 найбагатших: версія українського Forbes не збігається зі світовим рейтингом
Наступний матеріал
Трагічний Мі-8: на Прикарпатті згадали захисників, загиблих у небі Донбасу в 2014-му
Loading...