Вшанування загиблих 29 травня 2014-го
Вшанування загиблих 29 травня 2014-го 5 канал

Трагічний Мі-8: на Прикарпатті згадали захисників, загиблих у небі Донбасу в 2014-му

Читайте по-русски
На поминальну панахиду прийшли рідні героїв, побратими, представники місцевої влади та небайдужі франківці

На Івано-Франківщині згадали захисників, загиблих у небі над Донбасом 6 років тому. 29 травня 2014 року терористи збили військовий гелікоптер Мі-8 з українськими військовими на борту. На його облавку перебувало 12 захисників. Половина з них була з Прикарпаття – працівники спецроти міліції.

На поминальну панахиду прийшли рідні героїв, побратими, представники місцевої влади та небайдужі франківці. А напередодні колеги загиблих вирушили до Слов'янська, щоб вшанувати героїв на місці трагедії.

"Здавалося би, що мало би ставати якось з кожним роком простіше, легше. Думала – важко, тому що діти ще маленькі, а вони підростуть, буде простіше, але… Взагалі нічого не забувається, наче вчора мені сказали. Чим старші діти, тим більше вони потребують тата, тим більше хочуть його підтримки", – зізналася Наталія, дружина Петра Безпалька.

"Чесно сказати, я спочатку не повірив. Думаю: може то не той борт. А вже коли була достовірна інформація, я вам не можу це передати", – згадав заступник командира роти особливого призначення поліції Івано-Франківської області Мирон Стельмащук.

Попередній матеріал
Турчинов: Країною мають керувати професіонали, просто "нових облич" тут недостатньо
Наступний матеріал
Закупівлі на карантині: чому тяжкохворі пацієнти можуть залишитися без ліків
Loading...