www.segodnya.ua

Топ-10 найбагатших: версія українського Forbes не збігається зі світовим рейтингом

Читайте по-русски
До списку світової версії Forbes увійшли Ринат Ахметов, Віктор Пінчук, Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк, Ігор Коломойський та Костянтин Жеваго

Список найбагатших із подвійною версією. У соцмережах активно обговорюють Топ-10 найбагатших людей, який оприлюднили в українському Forbes. Водночас ця версія – не збігається зі світовим рейтингом Форбс. За інформацією останнього, в Україні 6 мільярдерів, а в українській версії їх – 8.

До списку світової версії Forbes увійшли Ринат Ахметов, Віктор Пінчук, Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк, Ігор Коломойський та Костянтин Жеваго. Після появи української версії – українці почали цікавитися, чому виникли такі розбіжності. Адже у світовому списку немає Петра Порошенка та родини Герег. На ці запитання в коментарях на офіційній сторінці Forbes-Україна повідомили, що їхній список – погоджено з центральним офісом, і після виходу українського друкованого видання рейтинг світового Форбсу буде оновлений.

Єдине, що залишилося незмінним і в українській, і в світовій версії Forbes – це найбагатший українець – Рінат Ахметов. Він очолив топ-10, маючи 2,8 млрд доларів. Друге місце, за версією українського Forbes, ділять бізнесмен Віктор Пінчук та п'ятий президент України Петро Порошенко, їхні статки оцінили в 1,4 млрд доларів.

Далі іде подружжя Олександра та Галини Герег. 1,2 млрд доларів має бізнес-партнер Коломойського – Геннадій Боголюбов. Активи ж самого Ігоря Коломойського оцінили в 1 млрд доларів. Водночас 1,1 млрд доларів мають підприємець Юрій Косюк та бізнесмен і колишній нардеп Костянтин Жеваго. Увійшли до рейтингу найбагатших людей України і нардеп Вадим Новинський, його статки сягають понад 800 млн доларів, а замикає десятку багатіїв бізнесмен Олександр Ярославський. Він має 725 млн доларів.

Я повідомляв 5.UA, міжнародна організація Freedom House випустила доповідь щодо рівня свобод, де зазначено, що у 2020 році у Європі та Євразії помітно послабилися демократичні інститути та скоротилася чисельність демократичних режимів.

Попередній матеріал
"Цілять керованими ракетами у бік піхоти": бійці ООС називають нелогічними дії ворога біля Золотого
Наступний матеріал
Турчинов: Країною мають керувати професіонали, просто "нових облич" тут недостатньо
Loading...

Чи подобаються кримським татарам обіцянки Зеленського і чи наважиться Рада легалізувати російські паспорти – "ІнфоВечір"

The Guardian вніс фільм про Голодомор у топ найкращих стрічок 2020 року

"Серіал не зайшов": "відосіки" від Зеленського стрімко втрачають гладячів – дослідження

Як білизна зробила Ріанну однією з найбагатших музиканток Великої Британії

Українська армія посилила позиції у світовому рейтингу Global Firepower

Рейтинг Путіна скотився до найнижчого рівня за 20 років його правління