Андрій 'Полтава' і Олексій Гончаренко
Андрій 'Полтава' і Олексій Гончаренко 5 канал

Блогер "Полтава" та нардеп Гончаренко записали звернення до Шарія

Читайте по-русски
Раніше МВС зняло з розшуку блогера Анатолія Шарія у справі про обстріл ним власного авто з метою інсценування замаху

Блогер Андрій "Полтава" Карпов, автор "Вата шоу" на YouTube, разом із народним депутатом Олексієм Гончаренком записали звернення до Анатолія Шарія, якого нещодавно зняли з розшуку. Вони запросили його повернутися в Україну та зняти спільний блог. Про це Карпов та Гончаренко заявили у шоу "Гончаренко рулить" на "5 каналі".

"Шарія зняли з розшуку, то ж тепер він може приїхати в Україну та особисто поговорити. Він так часто знімає про мене свої ролики, що час настав. А взагалі я не розумію, наскільки треба не поважати своїх підписників, щоб втюхувати їм на 100% брехливий контент. Розказувати, що його реально підтримує Тайсон, коли ти заплатив за це відео гроші на платному ресурсі. Я, як блогер, ніколи не дозволю собі такої фігні. Від мене одразу відписалися б усі. Тож запрошую Толю обговорити все", – зазначив Карпов.

Раніше Міністерство внутрішніх справ зняло з розшуку блогера Анатолія Шарія у справі про обстріл ним власного авто з метою інсценування замаху. Таким чином Шарія вже зняли з розшуку у двох справах, які розслідувалися відносно нього в Україні.

Повне відео розмови дивіться тут:

Нагадаємо, що на "5 каналі" виходить шоу "Гончаренко рулить", у якому нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій.

Нагадаємо, нещодавно Нік Вуйчич спростував брехню Шарія про те, що він його підтримує, і вибачився перед українцями.

Попередній матеріал
"Уряд спирався на стиль життя громадян": у чому причина особливого карантину у Швеції
Наступний матеріал
Маленька Голландія на Київщині: у новому дендропарку зацвіла рекордна кількість тюльпанів
Loading...