Юрій Гудименко
Юрій Гудименко 5 канал

Бойко чи Шарій у черзі: Гудименко розповів, чим загрожують вибори в ОРДЛО

Читайте по-русски
Блогер каже, що на Донбасі нині – мільйони голосів, які можуть піти за "ОПЗЖ" і Юрія Бойка

Засновник партії "Демократична сокира", блогер Юрій Гудименко у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі" заявив, що нині не можна допускати людей із ОРДЛО на вибори в Україні. 

За словами Гудименка, на Донбасі нині "валяються мільйони голосів. І це саме ті мільйони, які дадуть "ОПЗЖ" стати більшістю в парламенті, а Бойку стати президентом за умов проведення виборів в ОРДЛО прямо зараз".

Блогер також сказав: "Ця ідея була. І в Офісі президента про неї дуже серйозно думали, тому що це, з їхньої точки зору, величезна перемога, а з нашої точки зору – це капітуляція і крах узагалі українського проєкту в дуже короткий термін. Бо там люди 6 років живуть в умовах тотальної російської пропаганди. Тобто ми говоримо про повну інформаційну блокаду. І якщо ми зараз будемо їм сказати: "А давайте ви будете голосувати на виборах в Україні", то думати про те, що за кілька днів або навіть місяців зможуть змити з себе весь цей шмат російської пропаганди і проголосувати так, як вона справді думають, а не так, як їм сказали по телебаченню, – це неможливо. Це мільйони голосів, які з вірогідністю там 99% більшість із них додається винятково до проросійських партій. 6 років було окупації – потрібно, щоб було 6 років деокупації з нашим інформаційним полем і з тим, щоб відстежити і посадити людей, які творили злочини проти України".

Крім того, блогер наголосив, що має бути прийнятий закон про колаборацію і знешкодження людей, які чинили злочини. І тільки після того можна говорити про вибори в ОРДЛО, "тому що це будуть не вибори, це буде що завгодно, крім виборів".

Гудименко також зазначив, що в Офісі президента про ці речі не задумуються, як і про те, що саме пропонує Росія, говорячи про вибори на тимчасово окупованих територіях Донбасу. 

Він сказав: "Наша кінцева мета – навіть не деокупація території, а глобально – позбутися російського впливу на Україну. Повернути Донбас за будь-яку ціну – такої задачі немає. І давайте відверто, – інколи не було. Повернути Донбас, звичайно треба, але не так, щоб він знищив всю Україну цілком. Вибачте за анатомічне порівняння, але якщо тобі відрізало кілька пальців, то перед тим, як їх пришивати, на місце, треба подумати, чи немає ж там зараження крові. Звичайно, Донбас треба повертати, але не ціною смерті України".

Блогер також спрогнозував, хто може стати президентом після Зеленського: "Я дуже хочу помилитися, але у мене є підозра, що це будуть епічні вибори між Шарієм та Дубінським. Бо в Шарія зараз дуже багато вкладає грошей Вілкул. А Коломойский останнім часом дуже розчаровується в "Слузі народу", бо не контролює цю партію повністю". 

Як повідомляв 5.UA, співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов наголосив на неприпустимості проводити вибори в ОРДЛО в жовтні. 

Попередній матеріал
В Україні повністю зруйнована епідемічна служба – ексзаступник голови МОЗ
Наступний матеріал
Посольство України в Китаї перебуває на зв'язку з українцями, які відмовилися від евакуації
Loading...